OPS-HeroImageLPLarge

Zlepšete kdykoliv výkon Vašeho displeje

Platforma otevřené modulární inteligence (OMI) společnosti NEC poskytuje inteligentní a bezproblémové propojení mezi zdrojem a displejem a poskytuje výkonné a přizpůsobené digitální nápisy připravené na budoucnost. Zjednodušuje instalaci, používání a údržbu zařízení a zároveň usnadňuje modernizaci zařízení pro digitální nápisy. Široká škála vyměnitelných zasouvacích doplňkových výrobků spolu s přizpůsobitelnou úrovní výkonu umožňují vytvářet řešení na míru, které jsou perfektně sladěny s individuálními požadavky. Díky elegantním a efektivním řešením s výkonnými a přesvědčivými možnostmi se vnější zdroje stávají minulostí.

 
 

Slot-In Option zajistí jednodušší a pružnější prezentaci obsahu v oblasti digital signage, bez dodatečných kabelů nebo zařízení

OPS_OPSimage_cs

Jste připraveni na vstup do světa displejů s otevřenou platformou?

Otevřené modulární zasouvací výrobky se buď vkládají do slotu OPS nebo jsou integrovány ve slotu výpočtového modulu.

OPS

Zasouvací doplňky založené na OPS jsou kompatibilní s „otevřenou specifikací zasouvatelných zařízení“, která je prvním průmyslovým standardem digitálních nápisů. Standardizuje velikost slotu, připojení displeje a specifikace elektrického napájení. Zasouvací doplňky OPS poskytují širokou škálu volitelných výpočtových výkonů pro přehrávání médií, jakož i systémy na přenos signálu. Tento slot na doplňky obsahují všechny velkoformátové displeje NEC (kromě série E od 32” do 65”) a instalace projektorů PX a PH.

Raspberry Pi

Slot pro výpočtový modul je kompatibilní s výpočtovým modulem Raspberry Pi 3, který se dokonale hodí do čtvrté generace profesionálních velkoformátových displejů NEC série P a V. Otevřený, modulární a výkonný výpočtový modul Raspberry je úplně k dispozici a dokáže se přizpůsobit individuálním potřebám používání. Bezproblémová vstavěná inteligence umožňuje inteligentní připojení k internetu věcí (IoT) pro digitální nápisy, jakož i prezentační využití.


Průmyslové modulární řešení - nemusíte vyměnit, jen zmodernizujete

Komplexní soubor výkonných výpočtových zařízení je perfektní pro všechny scénáře a požadavky používání. Vyberte si z různých doplňků, které se přizpůsobí vašim potřebám:

  • Výpočtové zařízení Raspberry Pi: Vstupte do světa výpočtové techniky s tímto inteligentním a úsporným výpočtovým zařízením s přístupem do celosvětové komunity vývojářů.
  • Přehrávač Digital Signage Player: V případě aplikací pro platformu Android poskytuje toto zařízení OPS vynikající grafický výkon až do rozlišení UHD.
  • Ekonomické zasouvací počítače: Tyto základní procesory Intel x86 používají operační systémy Windows a Linux a jsou vhodné pro statické a jednoduché nápisy a přehrávání s rozlišením Full HD.
  • Střední kategorie zasouvacích počítačů: Procesory Intel Celeron a Core i3 poskytují vysoký dvoujádrový výkon a jsou ideální pro náročnější aplikace nápisů.
  • Vysoce výkonné zasouvací počítače: Procesory Intel řady Core i5 a i7 jsou zárukou investice připravené do budoucnosti, jsou schopné s lehkostí zvládnout všechny připravované normy, jako je UHD, a poskytují vynikající výpočtový a grafický výkon, ideální pro ty nejsložitější úkoly, jako je podpora vícenásobných dotyků, přehrávání vida s vysokým rozlišením a provoz videostěn.
OPS-Industry

Benefity

 

Snadná instalace

OPS produkty jdou jednoduše zasunout do displeje a jsou tak elegantním, nenápadným řešením, bez kabelů, s připojením pro napájení, video, audio a ovládání přes RS232.

OPS-InstallationImage

Vysoká flexibilita

NEC Slot-in options je založen na standartu “Open pluggable Specification”, který se stal prvním standardem pro průmysl a digitální reklamu. Slotové řešení zjednodušuje provoz a údržbu instalaci a zároveň usnadňuje další případné budoucí upgrady. Variabilita a flexibilnost Slot in řešení umožňuje výběr produktů přesně podle potřeb zákazníka. OPS je standardizován velikostí Slotu, připojením sběrnice a displeje a napájení. Všechny NEC public displeje (vyjma řady E od 32“ do 65“) a instalační projektory řady a PX a PH jsou vybaveny OPS Slotem.

OPS-FlexebilityImage

Nízké TCO

Průmyslové a vložené komponenty umožňují nízkou spotřebu energie, což znamená významnou úsporu energie a delší životní cyklus produktu, ve srovnání s ostatními spotřebními výrobky.

OPS-TCOImage

Jednoduché použití

Jediné kontaktní místo pro servis a údržbu. Displej nebo projektor NEC, který obsahuje doplňkové slotové řešení má odpovídající záruku a jeden servisní kontakt pro oba produkty. Pokud vyžaduje slotové řešení údržbu nebo aktualizaci lze jej snadno vyjmout.

Nový plug-in servisní modul, OPS Standalone Adapter dokonce umožňuje OPS produkt otestovat bez nutnosti instalace.

OPS-SimplifiedImage

Bezpečná investice

Jako standardizované řešení nabízí OPS dobrou investici i do budoucna. Infrastruktura a design s dlouhou životností, což znamená, že jej můžete použít i když inovujete Váš displej nebo projektor. Komponenty pro průmyslové účely zajišťují nízkou poruchovost a vhodnost pro použití v provozu 24/7. Mimo to záruka 3 roky platí nejen pro displej a projektor, ale i pro vložený OPS produkt.

OPS-InvestmentImage

Otevřená modulární zasouvací rozhraní

 

Výpočtová a signálová rozhraní

Zatímco poskytují zařízení OMI otevřený a modulární přístup k plně integrovaným řešením zobrazování, široká škála podporovaných aplikací, včetně distribuce signálu a výpočtové techniky, jako je Intel, Raspberry Pi a ARM, umožňuje přizpůsobit nápisy vašim potřebám.

OPS-Computing

Výpočtový modul Raspberry Pi 3, edice NEC

Edice NEC výpočtového modulu Raspberry Pi 3 poskytuje extra výkon pro zážižek z plně integrovaného zařízení Raspberry Pi. Poskytovatelé softwaru a systémoví integrátoři získají výhody obrovského množství už dostupných open source řešení, která jsou přístupná prostřednictvím celosvětové komunity vývojářů Raspberry Pi. Díky tomu je k dispozici podpora používání širokého spektra operačních systémů, jako je Raspbian, Ubuntu a dalších linuxových distribucí, jakož i systému Win10 IoT Core. Ethernetová a  USB rozhraní displeje umožňují jednoduchou integraci do sítě nebo připojení externích zařízení, jako jsou myši, klávesnice a dotyková zařízení. Díky možnostem rozšíření paměti a podpoře inteligentních digitálních nápisů, jako je sledovací časovač a hodiny reálného času pro plánování, jde o nejinteligentnější kombinaci výpočtového výkonu s profesionálními zobrazeními nápisů s ekonomickým využitím.

Raspberry Pi

OPS-RaspberryPi-SlotInImage

Zasouvací počítače OPS

Široká nabídka Slot-in PC dává možnost přehrávání od statického obrazu po interaktivitu ve vysokém rozlišení.  Slot in PC je možné nakonfigurovat přesně podle požadavků zákazníka na míru (Zákazník si může vybrat ze rozsáhlé nabídky SSD disků, velikostí RAM pamětí, různých operačních systémů a Wi-Fi). Nejnovější použité technologie nabízí široké uplatnění na letištích, odletových halách, letových informací nebo mediálních přehrávačů v menu boardech rychlých občerstveních.

Výpočtové možnosti

OPS-SlotInPCImage

OPS Digital Signage přehrávač

OPS Digital Signage Player využívá stejnou technologii, která se používá v chytrých telefonech a tabletech.  OPS Digital Signage Player tak přináší uživatelům výhody ve formě snížených nákladů na spotřebu energie a investic do hardwaru. Vysoký výpočetní a grafický výkon, LAN a WLAN připojení dělají z NEC OPS Digital Signage playeru ideální multimediální přehrávač pro Signage řešení. Otevřená platforma umožňuje instalování certifikovaných Digital Signage softwarů třetích stran. Několik předinstalovaných aplikací jako Media Player, Picture galleries nebo HTML5 prohlížeč umožňují široké využití Android aplikací pro Retail, korporátní zákazníky, zábavu, Muzea, rychlé občerstvení, a mnoho dalších.

Výpočtové možnosti

OPS_DSPlayerImage

Řešení OPS HDBaseT

HDBaseT je standard pro distribuci nekomprimovaného multimediálního obsahu ve 4K rozlišení, včetně audia a ovládání přes LAN Lan kabel a to až do vzdálenosti 100m. NEC nabízí kompletní HDBaseT řešení Sedneru a Recieveru jednoduše zapojitelné a připravené k okamžitému použití. To je ideálním řešením pro Konferenční místnosti, vzdělání, rental, zábavu a muzea.

Možnosti rozhraní

OPS-HDBaseImage

Řešení OPS HD-SDI

HD-SDI rozhraní je určeno pro nekomprimovaný přenos digitálního videa a audia ve vysokém rozlišení různých přenosových rychlostech přes koaxiální kabel. HD-SDI nalézá široké uplatněné ve v televizním vysílání, lékařských aplikacích nebo pronájmech video techniky.

Možnosti rozhraní

OPS-SDIImage

 

Vysvětlení otevřené modulární inteligence v nové sérii P a V:

 

 

NEC Display Solutions Raspberry Pi Compute Module – Installation:

 

5 Steps to Choose the Perfect Digital Signage Player

Download

Servisní soubory ke stáhnutí pro zasouvací počítače

do souborů ke stáhnutí