C-Series-LargeFormatDisplays-HeroImageLPLarge

NEC přichází s novými public displeji řady C

NEC přináší bezproblémovou integraci a jednoduchost s novými cenově dostupnými displeji řady C pro komerční účely

Nové velkoformátové displeje kombinují spolehlivé technologie s tenkým a moderním designem za vynikající cenu

Nejnovějšími přírůstky jsou tři modely ve velikosti 43, 50 a 55 palců - C431, C501 a C551. Všechny tři modely mají zástavbovou hloubku pouhých 45 mm. S moderním, štíhlým designem, brilantním obrazem s vysokým rozlišením a množstvím vstupů jsou novinky řady C ideální jako digitální displeje pro informační a reklamní účely. Displeje je rovněž možné použít jako kvalitní prezentační zařízení pro menší konferenční místnosti a prostory.

C-Series-LargeFormatDisplays-Detail

Díky výkonnému integrovanému přehrávači MediaPlayer nabízí řada C také automatické přehrávání obsahu a správu obrazových a video mediálních souborů. Nastavení automatického přehrávání umožňuje naprogramovat přehrávání obsahu podle individuálních potřeb uživatele. Samostatné řešení nevyžaduje žádnou dodatečnou kabeláž, což zajistí čistý a bezproblémový výsledek s jediným dodatečným hardwarovým vybavením, jako je jednotka USB nebo karta MicroSDHC. Multimediální obsah je na interní paměť LCD možné zaslat rovněž po síti LAN.

C-Series-LargeFormatDisplays-Detail2

Nové modely zahrnují úplné externí ovládání prostřednictvím rozhraní LAN i RS232, což umožňuje snadnou integraci do stávajících řídicích systémů. Displeje řady C mohou být instalovány v orientaci na šířku i na výšku a nabízí tak mnoho možností použití. Produkty jsou certifikované pro provoz 24/7.

C-Series-LargeFormatDisplays-Detail3

Ve spojení s výkonným softwarem NEC na dálkové ovládání a správu softwaru NaViSet Administrator 2, mohou být instalace s více zařízeními centrálně řízeny.

C-Series-LargeFormatDisplays-NaViSetLogo


Video