NEC InfinityBoard®

Univerzální řešení spolupráce

InfinityBoard-Logo_en

Firmy se snaží maximalizovat produktivitu zaměstnanců a zavádět do praxe efektivnější způsoby práce v rozmanitých týmech – proto potřebují nástroje pro vzájemnou spolupráci, které v sobě kombinují ten nejlepší zážitek ze sledování s nejnovějšími aplikacemi na sdílení, revizi a úpravy obsahu.

Jsme přesvědčeni o tom, že kanceláře se budou vyvíjet a přetvářet do podoby týmově orientovaných otevřených prostorů, které se budou opírat o bohaté možnosti současných technologií. Tyto prostory budou navrženy tak, aby se z nich staly oblasti, ve kterých se budou lidé setkávat a pracovat s médii a údaji, jakož i spolupracovat s kolegy na dálku. Pokud má tento koncept fungovat, prostory musejí být vzájemně konzistentní po architektonické i technologické stránce. Od psaní na tabuli a bezdrátového sdílení údajů, přes společné úpravy dokumentů až po připomínkování, se osvojování nových postupů výrazně zjednoduší, pokud budou nástroje standardizovány tak, aby působily a chovaly se stejně.

Protože obrazovka NEC InfinityBoard byla navržena tak, aby „zkrátka fungovala,“ dokáže se přizpůsobit jakémukoliv druhu setkání. Od setkání s více řečníky, až po velké skupiny s účastí na dálku. Uspokojení potřeb videokonference, tvořivého brainstorming, hodnocení a spolupráce ke zvýšení efektivnosti ve skupině.

Otevřené a modulární

Otevřené, modulární a softwarové agnostiky - to je skutečně jedinečná nabídka. InfinityBoard je řešením pro spolupráci,  a které umožňuje organizacím používat jakoukoliv platformu VC podle vlastního výběru, jako například GoToMeeting, Zoom nebo Skype for Business, a může se integrovat s jejich výběrem pro software.


Tvořte

Buďte tvořiví před tabulí s intuitivním ovládáním dotyky prsty / pera a vymazáváním dlaní a přidávejte připomínky přímo do dokumentů. Nekonečná pracovní plocha umožňuje vytvářet, připomínkovat a prezentovat s možností přidávat panely s médii a importovat a exportovat obsah. Vychutnávejte si vizuální zážitek s ultra vysokým rozlišením, při kterém zaručeně nedokážete rozlišit jednotlivé pixely ani na krátkou vzdálenost.

Spolupracujte

NEC InfinityBoard je řešení pro vzájemnou spolupráci navržené pro týmy pracující na různých místech, s možností vzájemného připomínkování obsahu na nekonečné tabuli, jakož i sdílení obrázků, souborů, upravování dokumentů a tvorby video hovorů současně.

Komunikujte

NEC InfinityBoard je produkt, který v sobě kombinuje kameru Huddly s 120°-stupňovým úhlem zobrazení, špičkové reproduktory a modulární zásuvný osobní počítač s operačním systémem Microsoft Windows 10 IoT Enterprise. Představuje mimořádně flexibilní řešení navržené na podporu specifické podnikové konferenční aplikace s cílem obstarávat efektivní osobní interakci.


Výhody

 • Flexibilita - kombinace otevřené platformy a počítače s nainstalovaným systémem Windows 10 Professional znamená, že řešení lze přizpůsobit podle požadavků zákazníků bez omezení na konkrétní software, aplikaci videokonference, operační platformu nebo infrastrukturu.
 • Volba - jako modulární řešení má zákazník na výběr velikost obrazovky nebo sestavu duálních obrazovek vedle sebe, umístění kamery, montáž na stěnu nebo vozík, nastavitelnost výšky, zvukové řešení a mnoho dalších aspektů usnadňujících flexibilní scénáře a k zajištění ideálních řešení.
 • Budoucí důkazy a snížení úsilí při instalaci - NEC InfinityBoard je zcela přizpůsobitelný a rozšířitelný. Jednou výhodou, kterou ocenili IT oddělení, je to, že zasouvací počítač OPS lze nastavit a nakonfigurovat před instalací. Zabudovaný počítač se může kdykoliv snadno vylepšit, a tak budoucím způsobem zabezpečí svoji investici a nabídne přesvědčivě nízkou úroveň TCO.
 • Podpora a servis - provozovatelé využívají špičkovou podporu a záruční servis společnosti NEC. NEC InfinityBoard nabízí pohodlí zařízení typu vše v jednom s otevřenou flexibilitou, která je přizpůsobena každé organizaci, ale všechny její funkce jsou integrovány do jedné tříleté záruky.


Předinstalované aplikace

InfinityBoard-DetailImage5

Tabule FlatFrog (zdarma balíček NEC)

Intuitivní stejně jako běžná tabule, ale vyspělá po digitální stránce. Tabule FlatFrog v kombinaci s dotykovou technologií FlatFrog InGlass™ poskytuje jedinečnou kombinaci mimořádně výkonného pera, dotykového ovládání a schopnosti rozlišování objektů na NEC InfinityBoard.

 • Míra citlivosti a přesnosti jako při práci s perem a papírem
 • Pokud již nemáte místo, stačí přidat další tabuli
 • Uložte svoji relaci a pokračujte v práci později
 • Jednoduché sdílení výsledků na konci mítinku
 • Umožňuje současně pracovat vícero uživatelům
 • Importujte obrázky - přesouvejte je, přibližujte dotykovým gestem a kreslete do nich
 • Vytvářejte rychlé poznámky pro tvořivé relace nebo záznamy

www.flatfrog.com/nec


InfinityBoard-DetailImage6

Aplikace kamery Huddly

 • Pomocí aplikace ovládejte zobrazení kamery.
 • Posouváním rámu můžete upravit zorný úhel a přiblížením zaostřit na to, co je důležité.
 • Po každém vydání nové verze kamery Huddly vás o tom bude informovat aplikace Huddly.
 • Uchovávat kameru v aktuálním stavu s nejnovějšími funkcemi, které vylepšují obrazovou kvalitu a přidávají nové vlastnosti, je zcela jednoduché.

Stáhněte si nejnovější aplikaci Huddly: www.huddly.com/app


InfinityBoard-DetailImage10

Hoylu Connected WorkspacesTM (Licence pro jednoho uživatele)

Hoylu Inspiration Suite je ideální nástroj pro kreativní produktivní týmovou spolupráci vhodný pro firmy libovolné velikosti. Hoylu Inspiration Suite umožňuje realizovat týmový brainstorming, plánování procesů, tvorbu a koncepční design projektů, jakož i funkčně bohatou skupinovou spolupráci lépe a rychleji než kdykoliv předtím. Intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní se dá velmi snadno zvládnout. K tomu, abyste mohli začít okamžitě spolupracovat, nepotřebujete žádné předcházející technické znalosti.

 • Okamžitý vývoj, kontrola a úprava
 • Spolupracujte s ostatními v reálném čase nebo si splňte povinnosti tehdy, kdy se vám to bude přímo hodit.
 • Připojte se z jakéhokoliv zařízení s webovou podporou
 • Ušetřete si čas a zvyšte angažovanost ke zjednodušení pracovního postupu

Další informace: www.hoylu.com


InfinityBoard-DetailImage12

Quicklaunch Ultimate Edition (pouze pro modely InfinityBoard 2.1 QL)

Quicklaunch™ je jednoduché a bezpečné rozhraní pro konferenční místnosti, které umožňuje integraci do vícero platforem, díky čemuž se vaše tabule InfinityBoard změní na konferenční prostor ovládatelný jedním kliknutím.

 • Jednoduché svolání a řízení mítinků - připojení se k mítinkům, spolupráce, sdílení zařízení a další činnosti proveditelné jedním dotykem
 • Díky režimu resetování a uzamknutí jde o bezpečné řešení pro IT oddělení a koncové uživatele
 • S možností přizpůsobení uživatelského rozhraní včetně úpravy loga, barev, dlaždic činností apod.

Další informace: https://www.ucworkspace.com/quicklaunch-for-nec

NEC Quicklaunch™ Tutorial Video


Údržba a podpora

InfinityBoard-DetailImage11

Záruka

 • 3letá standardní záruka na všechny komponenty
 • Volitelné prodloužení záruky na 4. a 5. rok

Typ služby

 • Na všechny díly se v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Velké Británii, Norsku, Švédsku, Dánsku, Finsku, Itálii, Francii, Španělsku, Portugalsku, Belgii, Holandsku, Lucembursku (další země budou následovat) poskytují služby výměny*

Služby s přidanou hodnotou

 • Služby na demontáž/opětovnou instalaci zařízení
Oblast podpory Služby plus Služby s přidanou hodnotou

*Zákazník dostane repasovanou záložní jednotku se stejnými nebo vyššími technickými parametry a autorizované servisní středisko (ASC) zajistí vyzvednutí vadného zařízení zákazníka.

Zákazník si ponechá náhradní zařízení. Společnost NEC opraví a zrenovuje vadné zařízení a opět jej použije v jiných případech. Náklady na dopravu - obousměrně - hradí společnost NEC.


Reference