MultiSyncESeries-HeroImageLarge

Imponująca jakość obrazu

MultiSync® E705, E805 and E905

Monitory te są idealne do konferencji i zastosowań edukacyjnych, jak również do digital signage w muzeach, hotelach i handlu dzięki możliwości pracy w trybie 12/7.

MultiSyncESeriesImage

Seria E to idealny balans między doskonałą jakością wyświetlanego obrazu, możliwościami technologicznymi i atrakcyjną ceną.

70-, 80- i 90-calowe (178, 203 i 229 cm) panele LCD oferują rozdzielczość Full HD, przyjemne dla oczu poziomy czerni idealne do ergonomicznej pracy oraz zaawansowane opcje połączeniowe zoptymalizowane pod potrzeby zastosowań korporacyjnych.

Dzięki zintegrowanemu czujnikowi natężenia oświetlenia w otoczeniu i najnowszej technologii podświetlenia LED modele te wyróżniają się wyjątkowo niskim wskaźnikiem TCO oraz bezobsługowym działaniem bez konieczności konserwacji.


NEC MultiSync® E705

70-calowy monitor wielkoformatowy z serii E, 350 cd/m2, krawędziowe podświetlenie LED, praca w trybie 12/7

NEC MultiSync® E805

80-calowy monitor wielkoformatowy z serii E, 350 cd/m2, krawędziowe podświetlenie LED, praca w trybie 12/7

NEC MultiSync® E905

90-calowy monitor wielkoformatowy z serii E, 350 cd/m2, krawędziowe podświetlenie LED, praca w trybie 12/7

 

Najważniejsze funkcjonalności

Programowalny czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu - mniejsze zużycie energii i przyjemne dla oczu poziomy jasności.

Przyszłościowe złącza – duży wybór cyfrowych i analogowych wejść sygnału do elastycznej integracji z infrastrukturami AV.

Płytka obudowa i zintegrowane głośniki - estetyczny wygląd jest przyjemny dla oczu i umożliwia prostą, niedrogą instalację.

Niższy koszt instalacji i działania - dzięki technologii podświetlenia LED monitor jest bardzo energooszczędny poprzez niskie zużycie energii, dłuższą żywotność podświetlenia i lżejszy design ułatwiający transport, montaż i integrację.

Darmowe oprogramowanie do zarządzania wieloma monitorami - dzięki NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z jednej centralnej lokalizacji.

Proste zdalne sterowanie - dzięki pełnej kontroli poprzez RS232 i LAN do łatwego zarządzania i utrzymania w dużych lub oddalonych instalacjach.

Imponująca technologia LCD Full HD - przyjemne dla oczu poziomy czerni i doskonały kontrast dla ergonomicznej pracy i mniejszego zmęczenia podczas konferencji.