E245WMi-HeroImageLPLarge

NEC MultiSync® E245WMi

Ergonomiczna praca biurowa

Połaczenie maksymalnej elastyczności z wysoką wydajnością i technologią chroniącą oczy użytkownika ? NEC MultiSync® E245WMi. Dzięki modelowi MultiSync® E245WMi, dostosowanie monitora biurkowego do osobistych preferencji użytkownika jest tak łatwe, wygodne i zdrowe, jak nigdy dotąd:

Łatwiej: Bogate możliwości ustawienia pozycji ekranu, włącznie z regulacją wysokości, jego pochylaniem, obracaniem, jak również ustawianiem w pozycji poziomej lub pionowej, co wpływa pozytywnie na osiągnięcie przyjemniejszego i bardziej efektywnego stanowiska pracy.

Wygodniej: Panel z technologią PLS z podświetleniem LED oferuje wysoką jasność do 250 cd/m2 i wierne odwzorowanie kolorów pod każdym kątem, obniżając jednocześnie zużycie energii.

Zdrowiej: Technologia Low Blue Light chroni oczy i dobre samopoczucie użytkownika. Odfiltrowuje szkodliwą emisję niebieskiego światła i eliminuje migotanie, zapewniając przy tym na ekranie realistyczne, żywe kolory.

E245WMi-SideImage

Jakie korzyści może dać MultiSync® E245WMi biznesowi?

Monitor ten został zaprojektowany w celu zmniejszenia zmęczenia użytkownika, co przełoży się na zwiększenie jego produktywności.

KORZYŚCI


Funkcje MultiSync® E245WMi, o których warto wiedzieć!

Duża powierzchnia ekranu o przekątnej ponad 60cm (24") w formacie 16:10 jest idealna do efektywnego wyświetlania dużej ilości informacji, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie wydajności pracy.

SPECYFIKACJA


Perfekcyjne dopasowanie do zastosowań:

Monitory biurkowe NEC z serii MultiSync® E zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu surowych wymogów ergonomicznych w takich branżach, jak: sektor korporacyjny, finanse, lotnictwo i transport, energetyka i usługi publiczne, a także w wielu innych dziedzinach, które wymagają wielogodzinnej pracy biurowej.


Pięć sposobów na zapewnienie doskonałej ergonomii w miejscu pracy

Przedstawiamy pięć sposobów na zapewnienie doskonałej ergonomii w miejscu pracy i wprowadzanie zdrowego i przemyślanego środowiska pracy dla klientów oraz pracowników i współpracowników.

Jak wykazują badania, wyłącznie wśród pracowników biurowych około jedna czwarta wszystkich schorzeń jest spowodowana bólami grzbietu wskutek problemów z mięśniami, układem kostnym i tkankami łącznymi. Jednym z najważniejszych czynników wywołujących takie objawy jest ogromny udział pozycji siedzących, jakie pracownik biurowy przyjmuje każdego dnia. Właściwe pozycje siedzące lub stojące oraz właściwe instalowanie monitorów w miejscu pracy stanowią główne sposoby na zapewnianie zdrowego i przemyślanego środowiska pracy.

Bez względu na to, czy praca odbywa się w pozycji siedzącej czy stojącej, 5 przedstawionych tu wskazówek pomoże w poprawie zdrowia i samopoczucia w miejscu pracy.

Pobierz plik PDF

E245WMi-DetailImage