NarrowBezelDisplays-HeroImageLPLarge

Monitory biurkowe NEC z wąską ramką ekranu

The more you can see the more you can do ” – Monitory biurkowe NEC MultiSync® z wąską ramką ekranu

Przyszłościowe, efektywne, przyjazne środowisku - to kluczowe pojęcia, kiedy mowa jest o profesjonalnych rozwiązaniach biurowych. Tylko wtedy, kiedy wszystkie te aspekty są brane pod uwagę, pracownicy mają możliwość przyczynienia się do sukcesu firmy.

NarrowBezelDisplays-SideImage

NEC koncentruje się dokładnie na tych aspektach podczas projektowania serii monitorów biurkowych z wąską ramką ekranu:

 

  • Ograniczenie do minimum zajmowanej przestrzeni bez kompromisu kosztem wielkości ekranu – szczególnie w przypadku konfiguracji wielomonitorowych, nowy design z 3- i 4-stronną ramką ekranu o grubości zaledwie 0,8 mm nadaje biuru nowoczesny i elegancki wygląd.
  • Wyższa produktywność dzięki wielozadaniowości – połączenie kilku monitorów w pętlę sygnałową za pomocą wyjścia DisplayPort, kontrola jednorodności w celu uzyskania najwyższej jakości obrazu oraz centralne zarządzanie
  • Oszczędź środowisko i swój portfel – zminimalizowanie niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej dzięki czujnikom obecności użytkownika i natężenia oświetlenia w otoczeniu, które automatycznie dostosowują jasność ekranu.
  • Ochrona oczu przed zmęczeniem i uszkodzeniem wzroku – technologia Low Blue Light odfiltrowuje niebezpieczną dla zdrowia emisję niebieskiego światła i eliminuje migotanie, chroniąc oczy przed zaćmą i zwyrodnieniem plamki bez kompromisu kosztem realistycznych kolorów.

Wzorcowy monitor biurowy” NEC MultiSync® EA245WMi z trójstronną ultrawąską ramką ekranu jest dostępny od października 2016. Ten 24-calowy monitor skierowany do wymagających środowisk biurowych jest idealny do konfiguracji wielomonitorowych.

Wzorcowy monitor giełdowy” NEC MultiSync® EX241UN z 4-stronną ultrawąską ramką ekranu jest dostępny od listopada 2016. Ten 24-calowy monitor skierowany jest do profesjonalistów z branży finansowej, zwiększając ich efektywność dzięki możliwości analizy danych na kilku monitorach.

Nowe monitory biurkowe NEC z serii EA i EX z wąską ramką ekranu spełniają najwyższe wymagania klientów pod kątem wydajności, ekologii i zdrowia oraz nowoczesnego designu.


Więcej o produkcie

 

MultiSync® EX241UN

MultiSync® EA245WMi-2