X555UNV-HeroImageLPLarge

Ściany wideo NEC

Pozwól się zachwycić!

NEC to synonim jakości wykonania i doskonałych usług. Wysoka niezawodność przekłada się na zminimalizowanie czasu przestojów, a zintegrowany system zdalnego zarządzania znacząco redukuje zarówno koszty, jak i czas potrzebny do obsługi.

  NEC oferuje przedłużenie przedłużenie gwarancji do 5 lat. o zapewnia użytkownikowi długoterminowy spokój. Ty musisz zadbać tylko o swój biznes – my zatroszczymy się o resztę!

X555UNVImage

Wydajność i opłacalność: NEC MultiSync® X555UNV

Rozszerzamy nasze portfofio rozwiązań do budowy ścian wideo o monitor NEC MultiSync® X555UNV. Wysoka czytelność z dokładnym odwzorowaniem kolorów i wysoki współczynnik kontrastu z łatwością przyciągną uwagę odbiorcy do treści wyświetlanej na ścianie wideo. Zaawansowany zestaw inteligentnych funkcji sprawia, że monitory są proste w instalacji i obsłudze, a ponadto znacząco skracają czas serwisowania ściany.

NEC MultiSync® X555UNV to idealny wybór do ścian wideo w zastosowaniach korporacyjnych, handlu detalicznym, restauracjach szybkiej obsługi oraz we wszystkich innych miejscach publicznych.

Idealny sposób na przyciągnięcie uwagi!

Twórz i wyświetlaj dynamiczne obrazy z jednolitą jasnością i odwzorowaniem kolorów na całej powierzchni ściany wideo. Dzięki wyjątkowo wąskim ramkom o szerokości zaledwie 3,5mm i dokładnej synchronizacji poszczególnych ekranów, można osiągnąć doskonałą wydajność w jasnym otoczeniu i przy ciągłej pracy.


55-calowy specjalistyczny wielkoformatowy monitor LCD NEC

NEC MultiSync® X555UNV

500 cd/m2, podświetlenie Direct LED, praca w trybie 24/7, kieszeń rozszerzeń OPS, gniazdo rozszerzeń interfejsu, ramka o szerokości 3,5 mm


Najważniejsze funkcjonalności

Niższe koszty instalacji i eksploatacji - dzięki technologii podświetlenia LED monitor wyróżnia się niższym zużyciem energii, dłuższą żywotnością i lekkością, co przekłada się na łatwiejszy transport, montaż i integrację.

Pętla sygnałowa daisy chain w natywnej rozdzielczości UHD poprzez DisplayPort 1.2 – pozwala użytkownikowi na tworzenie ścian wideo w rozdzielczości UHD z jednego obrazu UHD lub czterech różnych źródeł Full HD.

Funkcja Auto Tile Matrix - umożliwia kompletną automatyczną konfigurację ścian wideo. Do pełnej konfiguracji całej ściany wideo wystarcza konfiguracja jednego monitora, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Funkcja kompensacji ramek Frame Comp - idealny obraz bez przerw dzięki synchronizacji treści w obrębie całej ściany.

Znakomite odwzorowanie kolorów - wierny obraz dzięki 10-bitowej wydajności z doskonałymi kątami widzenia i sprzętową kalibracją tablicy LUT.

Unikalny system NEC do zarządzania ciepłem - umożliwia użytkownikowi monitorowanie i zarządzanie temperaturą wewnątrz monitora dzięki zastosowaniu sterowalnych wentylatorów. Zarządzanie ciepłem jest kluczowe w przypadku dużych ścian wideo i wymagających instalacji, aby zapewnić niezawodność i wytrzymałość.

Możliwość darmowego pobrania oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami - dzięki narzędziu NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z jednego miejsca.