Sharp/NEC – debiut z pełnym portfolio obu marek na targach ISE

teaserImage_ISE2022Day1

Munich 10 maja, 2022 – Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentowała unikalny wybór najnowszych technologii wyświetlania obrazu od obu marek: Sharp i NEC na targach ISE 2022 w Barcelonie na stoisku E600 w hali 3. Na największych i najważniejszych na świecie targach dla dostawców rozwiązań AV i integracji systemów, Sharp/NEC prezentuje rozszerzoną linię produktów, która jest wynikiem połączenia dwóch wiodących marek, synergii wiedzy rynkowej i innowacji.

Dzięki połączeniu innowacyjnych produktów biznesowych Sharp z szeroką gamą wysokiej jakości technologii wyświetlania obrazu i rozwiązań Digital Signage firmy NEC, odwiedzający targi ISE mogą zobaczyć m.in:

  • Najnowsze technologie do spotkań i współpracy, w tym monitor NEC MultiSync® WD551 Windows Collaboration Display ze zintegrowanym rozwiązaniem "Dancing Wall" firmy Vitra, a także monitor Sharp PN-CD701 Windows Collaboration Display do spotkań hybrydowych. Odwiedzający mogą także przetestować wbudowane bezprzewodowe udostępnianie ekranu za pomocą NEC MultiSync® M551 PCAP AirServer™️. Mogą także przekonać się jak łatwiej rozpocząć hybrydowe spotkania dzięki 75-calowemu monitorowi interaktywnemu Sharp PN-L752B z platformą Synappx™️ i nowym soundbarem AV Soundbar PN-ZCMS1 marki Sharp.
  • Elastyczne i łatwe w instalacji monitory wielkoformatowe ze zintegrowanymi modułami komputerowymi, a także nowe rozwiązania dvLED do budżetowych instalacji, przeznaczone do Digital Signage w handlu detalicznym i transporcie.
  • Nowy instalacyjny projektor laserowy NEC PX2201UL oraz laserowy projektor NEC UM504HL o ultrakrótkim rzucie – zapewniające intensywne kolory i doskonały obraz w instalacjach szkolnictwa wyższego i w gałęzi rozrywkowej. Użytkownicy z sektora edukacji mogą wypróbować jak wygląda aktywne uczenie się dzięki 86-calowemu monitorowi dotykowemu Sharp PN-86HC1 IR.
  • Kontent wyświetlany w rozdzielczości 8K, która umożliwia użytkownikom prezentowanie treści z zachowaniem precyzji szczegółów. 120-calowy monitor 8K 8M-B120C marki Sharp i 32-calowy monitor 8K do Colour Management: Sharp 8M-B32C1, zaprojektowane z myślą o zastosowaniach krytycznych lub profesjonalnych twórcach, zapewniające najwyższą precyzję i ostrość obrazu zbliżoną do rzeczywistości.

„ISE 2022 to dla nas ekscytujący okres, w którym mamy okazję zaprezentować dwie połączone siły, jako dwie marki pod szyldem jednej firmy. Łączymy naszą rozległą wiedzę branżową i uznanie na rynku, aby zająć wiodącą pozycję w całej branży rozwiązań do wyświetlania obrazu. Dzięki połączeniu sił firm Sharp i NEC możemy z dumą zaprezentować, w jaki sposób nowa, silniejsza korporacja Sharp/NEC może wykorzystać swoje połączone zasoby i zaangażowanie, aby zapewnić wyższą jakość, wydajność i zrównoważony rozwój. Cieszymy się, że możemy gościć odwiedzających targi ISE, aby mogli na własne oczy przekonać się o wszystkich zaletach wynikających z połączenia“ - powiedział Ian Barnard, Senior Vice President Marketing and Product Management w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Więcej informacji na temat stoiska lub zwiedzania stoiska z przewodnikiem można znaleźć na dedykowanych stronach internetowych.

Obserwuj nas na LinkedIn, Twitterze, YouTube and Facebooku aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami Sharp NEC Display Solutions w Polsce i regionie EMEA.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl

O Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych i komercyjnych technologii wizualnych i rozwiązań digital signage. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem Sharp Corporation i NEC Corporation. Sharp NEC Display Solutions posiada jedno z najszerszych w branży portfolio rozwiązań wizualnych i jest innowatorem rynku w zakresie monitorów LCD, projektorów lampowych i laserowych, dvLED, technologii 8K i 5G, rozwiązań do współpracy, narzędzi do kalibracji, analityki opartej na IoT i AI. Sharp NEC Display Solutions to marka godna zaufania i dostawca kompleksowych rozwiązań z silnymi więzami z partnerami branżowymi, posiadająca ugruntowaną pozycję w zakresie jakości, niezawodności i wiodącej w branży obsługi klienta z szeroką ofertą profesjonalnych usług. Obsługując wiele różnych rynków, organizacja posiada fachową wiedzę i doświadczenie dotyczące rozwiązań do wyświetlana obrazu dla sektora retail, korporacji, edukacji, rozrywki, transportu, energetyki i wielu innych branżach. /p>

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+