Połączenie dwóch sił: marki Sharp i NEC w rozszerzonym portfolio Sharp NEC Display Solutions

teaserImage_VisualDisplaySolutionsAndServices

Munich 4 kwietnia 2022r – Od 1 kwietnia br. firma Sharp NEC Display Solutions Europe umieszcza pod jednym szyldem całą rodzinę produktów do wyświetlania obrazu oferując zarówno marki Sharp, jak i NEC. Sharp NEC Display Solutions zapewni klientom i partnerom znaczącą wartość oraz korzyści biznesowe dzięki dostępowi do wzbogaconej oferty obu marek i poszerzonej gamie profesjonalnych usług. Innowacyjne produkty biznesowe firmy Sharp obejmują profesjonalne i komercyjne wyświetlacze, a także rozwój zaawansowanych technologii interaktywnych i 8K. Szeroka gama wysokiej jakości technologii wizualnych oraz rozwiązań digital signage firmy NEC dla różnych branż cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.

Sharp NEC Display Solutions Europe, kierowana przez prezesa i dyrektora generalnego Bernda Eberhardta, będzie realizować strategię innowacyjności rozwiązań wizualnych, koncentrując się na najwyższym zadowoleniu klientów dzięki wysokiej jakości produktom, doskonałej sprzedaży i silnemu zaangażowaniu w budowanie relacji.

“Łącząc mocne strony firm Sharp i NEC, dostarczamy najszerszą na rynku gamę rozwiązań do wyświetlania obrazu w wielu technologiach, z których wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności i długiej żywotności. Sharp NEC Display Solutions Europe dąży do zwiększenia kreatywności oraz produktywności użytkowników poprzez produkty, które pomagają naszym klientom sprostać wyzwaniom biznesowym, a każdy produkt jest wspierany przez naszą znaną na całym świecie troskę i integralność. Sharp/NEC będzie oferował obie marki monitorów, które będą stale dostosowywane do siebie,” powiedział Bernd Eberhardt, Prezes i Dyrektor Generalny.

“Firma może się zmienić, ale misja, która jest głęboko zakorzeniona w naszej działalności, pozostaje niezmienna. Oba zespoły łączy wieloletnie doświadczenie i głęboka znajomość rynku. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój oraz jakość - zarówno jeśli chodzi o produkty, jak i światowej klasy usługi i wsparcie naszych zespołów – to doskonałe połączenie” - podsumowuje Bernd Eberhardt.

Premiera i pierwsza demonstracja połączonych sił nowej firmy, Sharp NEC Display Solutions Europe, będzie miała miejsce na targach ISE 2022. Cieszymy się, że będziemy mogli przedstawić nowe wzmocnione portfolio naszym cenionym partnerom i klientom już w maju br. w Barcelonie.

Aby zapoznać się z najszerszą na rynku ofertą rozwiązań do wyświetlania obrazu, odwiedź zaktualizowaną stronę internetową Sharp NEC Display Solutions Polska.

Obserwuj nas na: LinkedIn, YouTube, Facebook oraz Twitter.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl

O Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych i komercyjnych technologii wizualnych i rozwiązań digital signage. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem Sharp Corporation i NEC Corporation. Sharp NEC Display Solutions posiada jedno z najszerszych w branży portfolio rozwiązań wizualnych i jest innowatorem rynku w zakresie monitorów LCD, projektorów lampowych i laserowych, dvLED, technologii 8K i 5G, rozwiązań do współpracy, narzędzi do kalibracji, analityki opartej na IoT i AI. Sharp NEC Display Solutions to marka godna zaufania i dostawca kompleksowych rozwiązań z silnymi więzami z partnerami branżowymi, posiadająca ugruntowaną pozycję w zakresie jakości, niezawodności i wiodącej w branży obsługi klienta z szeroką ofertą profesjonalnych usług. Obsługując wiele różnych rynków, organizacja posiada fachową wiedzę i doświadczenie dotyczące rozwiązań do wyświetlana obrazu dla sektora retail, korporacji, edukacji, rozrywki, transportu, energetyki i wielu innych branżach. /p>

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+