Careers-HeroImageLarge

Kariera zawodowa

Oprócz nowoczesnych technologii, wysokich standardów i profesjonalnych produktów nasi klienci wymagają od Sharp NEC Display Solutions również wysokiej wiedzy i kompetencji naszych specjalistów. Dlatego stale szukamy pracowników o odpowiednich specjalistycznych umiejętnościach.

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych i komercyjnych technologii wizualnych i rozwiązań digital signage. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem Sharp Corporation i NEC Corporation. Sharp NEC Display Solutions posiada jedno z najszerszych w branży portfolio rozwiązań wizualnych i jest innowatorem rynku w zakresie monitorów LCD, projektorów lampowych i laserowych, dvLED, technologii 8K i 5G, rozwiązań do współpracy, narzędzi do kalibracji, analityki opartej na IoT i AI. Sharp NEC Display Solutions to marka godna zaufania i dostawca kompleksowych rozwiązań z silnymi więzami z partnerami branżowymi, posiadająca ugruntowaną pozycję w zakresie jakości, niezawodności i wiodącej w branży obsługi klienta z szeroką ofertą profesjonalnych usług.

Obsługując wiele różnych rynków, organizacja posiada fachową wiedzę i doświadczenie dotyczące rozwiązań do wyświetlana obrazu dla sektora retail, korporacji, edukacji, rozrywki, transportu, energetyki i wielu innych branżach.

Wartości firmy Sharp NEC Display Solutions

W celu osiągania sukcesów poprzez współpracę ustanowiliśmy następujące wartości naszej firmy:

  • otwarta komunikacja
  • szacunek dla innych
  • posiadanie w konkretnym celu
  • zorientowanie na klientów
  • pasja do innowacji

Te zasadnicze wartości kierują działaniami wszystkich menedżerów i pracowników w naszej firmie. Ponadto jako pracodawca firma Sharp NEC Display Solutions zapewnia równe szanse pracownikom i promuje tworzenie inkluzywnego i zróżnicowanego środowiska pracy.