LargeVenuePresentation-HeroImageLarge

Wizualizacje dla dużych obiektów

Prezentacja szerszego obrazu

Duże przestrzenie i wiele par oczu oznaczają oglądanie z dużej odległości. Aby zapewnić doświadczenie o odpowiedniej energii i oddziaływaniu, obsługa AV musi wzmacniać swój przekaz za pomocą instalacji audiowizualnych dostosowanych do określonych potrzeb. Wchodząc do obiektu imponującej wielkości, odbiorcy są pełni oczekiwań – co sprawia, że media wizualne muszą zapewnić treści wywołujące entuzjazm i zachwyt wśród odbiorców – w tym scenariuszu rozmiar jest najważniejszy!

LargeVenuePresentation_image1

LargeVenuePresentation_image2

Skalowanie infrastruktury

Dla konferencji i prezentacji nowych produktów, wykładów i projekcji treści rozrywkowych, wspólnym wymogiem jest prezentacja na dużym ekranie. Na salach wykładowych, salach koncertowych i w przestrzeniach wystawowych trafienie do emocji odbiorców jest często głównym celem, dlatego też zapewnienie dobrej widoczności treści zdarzenia ma zasadnicze znaczenie. Obsługa prezentacji na dużym ekranie, których treść zawiera więcej szczegółowych informacji, takich jak wykłady lub konferencje, może wymagać zastosowania dodatkowych ekranów lub nawet udostępnienia treści na przenośnych urządzeniach osobistych odbiorców.

Zastosowany sprzęt, często umieszczony wysoko pod sufitem z ograniczoną możliwością dostępu w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych nie ma niekorzystnego wpływu na niezawodność i długi okres eksploatacji. Elastyczność i możliwość zdalnego zarządzania zapewniają powodzenie instalacji i pozwalają na zastosowanie różnych scenariuszy użytkowania. Niektóre obiekty, takie jak sale konferencyjne czy też uniwersyteckie sale wykładowe korzystają ze stałych instalacji AV, podczas gdy inne, takie jak przestrzenie wystawowe, sale koncertowe, kina studyjne i muzea, organizujące bardziej zróżnicowane wydarzenia, wymagają większej elastyczności. Wypożyczalnie i firmy specjalizujące się w instalacjach scenicznych często korzystają ze sprzętu AV w swojej branży, wymagając wytrzymałych produktów, łatwych w instalacji i demontażu. Wypożyczalnie sprzętu AV, które często bardzo wcześnie przyjmują nowe technologie, pragną zaimponować swoim klientom immersyjne doświadczenia wizualne.


Stałe lub elastyczne – Sharp/NEC dysponuje odpowiednim rozwiązaniem

Sharp/NEC oferuje kompletną technologię wizualną i infrastrukturę pomocniczą spełniającą wymagania dużych obiektów. Szeroka gama rozwiązań w zakresie wyświetlania obrazu w tym technologia Direct View LED, projekcje i monitory wielkoformatowe zapewniają środki umożliwiające uzyskanie bardzo dużych obrazów i prezentację na wielu ekranach o jasności, która sprawdzi się w każdych warunkach otoczenia. W zastosowaniach, w których trwałość ma kluczowe znaczenie, integratorów i operatorów przekonuje reputacja firmy Sharp/NEC w zakresie jakości poparta imponującym programem gwarancji i pomocy technicznej. Organizacje partnerskie firmy Sharp/NEC umożliwiają dostęp do szerokiej sieci dostawców oprogramowania służącego do zarządzania prezentacją oraz sprzętu audio i sprzętu komputerowego wraz z fachową wiedzą na temat wymagającego sektora dużych obiektów.

LargeVenuePresentation_image3


Artykuły


Blogs

Jesteś zainteresowany(-a) Wizualizacje dla dużych obiektów najnowszymi informacjami i nowinkami o Sharp/NEC?

Zapisz się i bądź zawsze na bieżąco.

Więcej zastosowań

Osobista przestrzeń robocza

Indywidualna wydajność i dobrostan

System sterowania / nadzór

Indywidualna wydajność i dobrostan

Zastosowania informacyjno-reklamowe

Większe zaangażowanie uczestników

Spotkania i konferencje

Kompleksowy udział i wydajność


Dopasowane branże

Handel

Zwiększ poziom zaangażowania klienta i korzystnie wpłyń na swoją sprzedaż.

Energetyka i Control Rooms

Utrzymaj kontrolę, zarządzając informacjami aktualnymi co do minuty, by analizować sytuację natychmiast

Kino

Stwórz świat rozrywki, który zwiększy przychody z każdego miejsca pasażerskiego

Rozrywka, rekreacja i hotelarstwo

Wzbogacanie doświadczeń gości sprawia, że wracają po więcej.

Medycyna

Rozwiązania z zakresu wyświetlania obrazów na potrzeby całego szpitala

Media

Stwórz grunt do perfekcyjnego obrazowania z niskim kosztami posiadania

Finanse i ubezpieczenia

Ustal tempo, zarządzaj transakcjami w czasie rzeczywistym, aby maksymalizować zyski

Edukacja

Wzbudzanie zainteresowania, wchodzenie w interakcje i osiąganie założonych celów z dbałością o wartości społeczne i ekologiczne

DooH

Jak najskuteczniej dotrzeć do osób w ruchu i tych przebywających w miejscach publicznych?

Lotnictwo i transport

Wzbogacanie wrażeń z podróży przy ograniczaniu kosztów operacyjnych

Rental i eventy

Elastyczność, wydajność, niezawodność i nieograniczone możliwości adaptacji sprawiają, że twoje wizje stają się rzeczywistością.

Produkcja i technika

Maksymalizuj wydajność wspierając pracowników i szanując wartości ekologiczne

Branża spożywcza

Zwiększ elastyczność i poziom zaangażowania klientów, stosując cyfrowe plansze menu.