ComandAndControl-HeroImageLarge

System sterowania / nadzór

Indywidualna wydajność i dobrostan

Szybkie podejmowanie decyzji wymaga natychmiastowego dostępu do informacji przy wykorzystaniu dokładnych, szerokich i zróżnicowanych źródeł danych w czasie rzeczywistym, zapewniających najlepsze wyniki. Wizualizacja to zasadniczy element ludzkiej percepcji, a wizualne przedstawienie informacji i zarządzanie nimi ma fundamentalne znaczenie dla utrzymania bezproblemowej pracy, eliminacji potencjalnych problemów i szybkiego reagowania na nie. Ilość, prędkość i różnorodność informacji wzrasta wykładniczo. Powszechnie stosowany dzisiaj termin: obszerne zbiory danych (ang. „Big Data”), oznacza nie tylko olbrzymią ilość dostępnych informacji, lecz również jasno określa cele, najnowsze technologie i odpowiednie procesy w celu zapewnienia odpowiedniej struktury i analizy dostępnych danych.

ComandAndControl_image1

ComandAndControl_image2

Od energii do sytuacji awaryjnych – znaczenie informacji

Decyzje podejmowane w środowisku sterowni mogą mieć zasadnicze czy nawet przełomowe znaczenie dla działalności. W przypadku służb ratunkowych i monitoringu warunki wymagają analizy złożonych sytuacji, a operatorzy muszą możliwie jak najszybciej zidentyfikować główną przyczynę danej sytuacji. Na rynku energetycznym sekundy mogą decydować o zyskach lub stratach – natychmiastowy, dokładny i wyraźny dostęp wzrokowy do informacji zapewnia przewagę nad konkurencją w globalnych transakcjach, chroniąc aktywa i pracowników przed ryzykiem i szkodliwymi skutkami. Dla branży użyteczności publicznej, lotnictwa, kolei, ruchu drogowego, wysyłki, przewozów i produkcji – każdego sektora, który wiąże się z transportem osób lub produktów, zasadnicze znaczenie mają skuteczne scenariusze sterowania.


Technologia dostosowana do każdego scenariusza

Od olbrzymich powierzchni wizualizacji do instalacji wielu wyświetlaczy w sterowniach, do projekcji w pokojach seminaryjnych, ceniony jest pełen zakres technologii wyświetlaczy z zarządzaniem źródłem i treścią oraz dystrybucją zapewniającą połączenia o znaczeniu zasadniczym.

Monitory wielkoformatowe, ściany wideo, technologia Direct View LED i projekcje zapewniają duże cyfrowe powierzchnie wyświetlające w dowolnym rozmiarze w jasnych i żywych kolorach Ultra High Definition, umożliwiając wizualizację informacji z najwyższą szczegółowością i jasnością. Monitory biurkowe, pojedyncze lub połączone, umożliwiają bardziej szczegółowy nadzór i analityczną ocenę. Skalowalne i elastyczne rozwiązania dają możliwość dostosowania się do zmieniających się potrzeb i przygotowania się na wyzwania przyszłości.

Zarządzanie wieloma źródłami i elastyczne mapowanie do nieskończonej liczby wyjść wizualnych ma zasadnicze znaczenie. Rozwiązanie w zakresie zarządzania treścią Hiperwall firmy Sharp/NEC oferuje najwyższą niezawodność operacyjną i elastyczność. Jako jedyny producent rozwiązań w zakresie wyświetlania obrazu oferujący doradztwo technologiczne w połączeniu z serwisem na najwyższym poziomie, Sharp/NEC daje pewność co do słuszności podejmowanych decyzji.

ComandAndControl_image3


Artykuły


Do pobrania


Blogs

Jesteś zainteresowany(-a) System sterowania / nadzór najnowszymi informacjami i nowinkami o Sharp/NEC?

Zapisz się i bądź zawsze na bieżąco.

Więcej zastosowań

Osobista przestrzeń robocza

Indywidualna wydajność i dobrostan

Zastosowania informacyjno-reklamowe

Większe zaangażowanie uczestników

Wizualizacje dla dużych obiektów

Prezentacja szerszego obrazu

Spotkania i konferencje

Kompleksowy udział i wydajność


Dopasowane branże

Handel

Zwiększ poziom zaangażowania klienta i korzystnie wpłyń na swoją sprzedaż.

Energetyka i Control Rooms

Utrzymaj kontrolę, zarządzając informacjami aktualnymi co do minuty, by analizować sytuację natychmiast

Kino

Stwórz świat rozrywki, który zwiększy przychody z każdego miejsca pasażerskiego

Rozrywka, rekreacja i hotelarstwo

Wzbogacanie doświadczeń gości sprawia, że wracają po więcej.

Medycyna

Rozwiązania z zakresu wyświetlania obrazów na potrzeby całego szpitala

Media

Stwórz grunt do perfekcyjnego obrazowania z niskim kosztami posiadania

Finanse i ubezpieczenia

Ustal tempo, zarządzaj transakcjami w czasie rzeczywistym, aby maksymalizować zyski

Edukacja

Wzbudzanie zainteresowania, wchodzenie w interakcje i osiąganie założonych celów z dbałością o wartości społeczne i ekologiczne

DooH

Jak najskuteczniej dotrzeć do osób w ruchu i tych przebywających w miejscach publicznych?

Lotnictwo i transport

Wzbogacanie wrażeń z podróży przy ograniczaniu kosztów operacyjnych

Rental i eventy

Elastyczność, wydajność, niezawodność i nieograniczone możliwości adaptacji sprawiają, że twoje wizje stają się rzeczywistością.

Produkcja i technika

Maksymalizuj wydajność wspierając pracowników i szanując wartości ekologiczne

Branża spożywcza

Zwiększ elastyczność i poziom zaangażowania klientów, stosując cyfrowe plansze menu.