Rozszerzenia gwarancji

Sharp/NEC dopasował swoje warunki gwarancyjne tak, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów. Większość produktów Sharp/NEC display solutions jest dostępna ze standardową 3-letnią gwarancją, ale oferujemy również szereg rozszerzeń i warunków specjalnych: np. wydłużenia gwarancji do 3,4,5 lat lub specjalna gwarancja dla rynku edukacyjnego lub rozszerzone gwarancje długoterminowe dla cyfrowych projektorów kinowych.

Większość produktów Sharp/NEC jest objęta standardową 3-letnią gwarancją, jednak zdajemy sobie sprawę, że gwarancje muszą sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dlatego oferujemy szeroką ofertę gwarancji, które można dokupić przy zakupie produktu lub w trakcie standardowej gwarancji produktu.

Product-Support-ServicePlusLogo

5 lat gwarancji

  • Klienci mogą rozszerzyć swoją standardową gwarancję nawet do 5 lat
  • Obowiązuje we wszystkich krajach EMEA - Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (opcja idealna dla firmy międzynarodowych)
  • Opcje obejmują naprawę i zwrot (opcja obowiązuje w Polsce - koszty transportu i ubezpieczenia w obie strony pokrywa serwis) lub zwrot do serwisu (opcja stosowana w wybranych krajach - koszty transportu i ubezpieczenia w jedną stronę pokrywa Klient)
  • Rozszerzenie gwarancji do 5 lat można dokupić do 3 miesięcy po zakupie monitora lub projektora NEC

Rozszerzenie gwarancji Ad Hoc

Elastyczne rozszerzenie gwarancji Ad Hoc jest możliwe na szczególnych warunkach podczas standardowego okresu gwarancyjnego. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym.


Rozszerzenie od 7 miesiąca do 3 roku

WarrantyExtension1to3

dostępne dla

Rozszerzenie na 3 rok, 3 do 4 roku, 3 do 5 roku

WarrantyExtension3to5

dostępne dla