Serwis Plus - zobowiązanie do zachowania wysokiej jakości

Firma Sharp/NEC zdobyła światową reputację, opracowując rozwiązania z zakresu wyświetlania obrazu o wyjątkowej jakości, wydajności i trwałości. Zyskaliśmy uznanie dzięki profesjonalnej wydajności, a filozofia stojąca za produktami firmy Sharp/NEC ugruntowała pozycję firmy jako wiodącej marki w zakresie wyświetlania obrazu w sektorach finansowym, transportowym, graficznym, korporacyjnym, opieki zdrowotnej, w handlu, a także w sektorze edukacyjnym i kinowym.

Serwis Plus firmy Sharp/NEC to kolejny krok w rozwoju tej filozofii widoczny w całym cyklu sprzedaży: od fazy przedsprzedaży po wymianę produktu. Dzięki temu przy instalowaniu urządzeń do wyświetlania obrazu i zarządzaniu nimi nie trzeba już zastanawiać się nad wyborem między standardowym a wydłużonym okresem eksploatacji. Nasi klienci mogą w pełni skupić się na własnej działalności biznesowej wiedząc, że ich infrastruktura IT jest objęta programem Serwis Plus.

Product-Support-ServicePlusLogo

Oferta Serwis Plus

Unikalna usługa z bezkonkurencyjną siecią partnerów serwisowych i infrastrukturą wsparcia. Gwarantowana wydajność przez cały cykl życia naszych produktów.

  • Zróżnicowane programy przedłużenia gwarancji dla wszystkich kategorii produktów
  • Praca w trybie 24/7 dla wybranych monitorów i projektorów
  • Usługa De-/Re-install - odinstalowania/ponownego instalowania
  • Opcjonalne usługi dodatkowe dla dedykowanych wyświetlaczy i projektorów Sharp/NEC z Support+
  • Wyeksponuj swoją markę i oznacz swoją własność dzięki naszej usłudze laserowego znakowania dedykowanych wyświetlaczy i projektorów Sharp/NEC
  • Renowacja pryzmatu dla projektorów kina cyfrowego
  • Dodatkowe usługi opcjonalne dla produktów Direct View LED

WhatIsServicePlus-2