DigitalSignage-HeroImageLarge

Zastosowania informacyjno-reklamowe

Większe zaangażowanie uczestników

Coraz powszechniejsze w przestrzeni publicznej i ogólnodostępnych obszarach korporacyjnych, cyfrowe informacje i reklamy to środek komunikacji z różnorodnymi odbiorcami, często będącymi w ruchu. Przyciągające wzrok treści zwracają na siebie uwagę przechodniów dzięki przekazowi wyróżniającemu się z medialnego „szumu”. Zdalnie sterowane zarządzanie centralne umożliwiające jednocześnie dostęp lokalny, skuteczne cyfrowe informacje i reklamy przekazują odpowiednio ukierunkowane treści, informując, zapewniając rozrywkę lub wpływając na widza w inny sposób przy jednoczesnym zapewnieniu wydajności operacyjnej.

DigitalSignage_1

DigitalSignage_2

Wpływ na doświadczenie klienta

Dowiedziono, że dynamiczne, strategicznie rozmieszczone treści wywołują określone zachowania odbiorców. W środowisku detalicznym przekaz dotyczący marki buduje lojalność, promuje merchandising oraz daje możliwość zwiększenia sprzedaży produktów droższych i sprzedaży wiązanej. Plakaty cyfrowe w sklepach, oknach wystawowych i centrach handlowych stanowią przyciągające wzrok reklamy, których przekaz można dodatkowo wzmocnić poprzez kontekst i interaktywność oraz za pomocą spersonalizowanych komunikatów zapewniających jeszcze większą adekwatność i zaangażowanie. W tym miejscu reklama łączy się z rozrywką, zwiększając zaangażowanie poprzez grywalizację dostosowaną do potrzeb sektora rekreacyjnego i hotelarstwa. Aktualizacje treści w czasie rzeczywistym zapewniają szybkie dostosowywanie treści ważnych dla pasażerów na lotniskach i dworcach kolejowych, tablic z menu w restauracjach i kawiarniach oraz w recepcjach firm i pomieszczeniach dla personelu.


Szeroka gama możliwości w zakresie informacji i reklamy

Prawie cała oferta Sharp/NEC jest dostosowana do potrzeb zastosowań informacyjno-reklamowych z pojedynczymi i łączonymi monitorami wielkoformatowymi, które są najpowszechniejszą z interaktywnych opcji zapewniających większe zaangażowanie odbiorców. Technologia Direct View LED staje się coraz bardziej popularna dzięki modułowości i skalowalności umożliwiającej tworzenie olbrzymich ścian multimedialnych o intensywnych kolorach do zastosowań informacyjno-reklamowych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Dzięki nowym osiągnięciom technologii laserowej o długim okresie użytkowania i wymagającej niskich nakładów konserwacyjnych projekcje stają się alternatywnym medium informacyjno-reklamowym maksymalnie wykorzystującym infrastrukturę, która w innej sytuacji byłaby zupełnie nieprzydatna, do wyświetlania obrazów na dużą skalę. Nawet monitory biurkowe wkraczają do sektora reklamowo-informacyjnego i oferują ekscytujące formaty umożliwiające tworzenie kreatywnych konfiguracji.

Rozwiązania informacyjno-reklamowe firmy Sharp/NEC dostosowane do indywidualnych potrzeb obejmujące otwartą i modułową wbudowaną jednostkę obliczeniową taką jak Raspberry Pi, szkło ochronne, szkło lustrzane, kolorowe ramy, uchwyty i stojaki oraz szeroka gama partnerskich rozwiązań sieciowych, zapewniają kompleksową ofertę idealnie dostosowaną do każdego zastosowania.

DigitalSignage_3


Artykuły


Blogs

Jesteś zainteresowany(-a) Zastosowania informacyjno-reklamowe najnowszymi informacjami i nowinkami o Sharp/NEC?

Zapisz się i bądź zawsze na bieżąco.

Więcej zastosowań

Osobista przestrzeń robocza

Indywidualna wydajność i dobrostan

System sterowania / nadzór

Indywidualna wydajność i dobrostan

Wizualizacje dla dużych obiektów

Prezentacja szerszego obrazu

Spotkania i konferencje

Kompleksowy udział i wydajność


Dopasowane branże

Handel

Zwiększ poziom zaangażowania klienta i korzystnie wpłyń na swoją sprzedaż.

Energetyka i Control Rooms

Utrzymaj kontrolę, zarządzając informacjami aktualnymi co do minuty, by analizować sytuację natychmiast

Kino

Stwórz świat rozrywki, który zwiększy przychody z każdego miejsca pasażerskiego

Rozrywka, rekreacja i hotelarstwo

Wzbogacanie doświadczeń gości sprawia, że wracają po więcej.

Medycyna

Rozwiązania z zakresu wyświetlania obrazów na potrzeby całego szpitala

Media

Stwórz grunt do perfekcyjnego obrazowania z niskim kosztami posiadania

Finanse i ubezpieczenia

Ustal tempo, zarządzaj transakcjami w czasie rzeczywistym, aby maksymalizować zyski

Edukacja

Wzbudzanie zainteresowania, wchodzenie w interakcje i osiąganie założonych celów z dbałością o wartości społeczne i ekologiczne

DooH

Jak najskuteczniej dotrzeć do osób w ruchu i tych przebywających w miejscach publicznych?

Lotnictwo i transport

Wzbogacanie wrażeń z podróży przy ograniczaniu kosztów operacyjnych

Rental i eventy

Elastyczność, wydajność, niezawodność i nieograniczone możliwości adaptacji sprawiają, że twoje wizje stają się rzeczywistością.

Produkcja i technika

Maksymalizuj wydajność wspierając pracowników i szanując wartości ekologiczne

Branża spożywcza

Zwiększ elastyczność i poziom zaangażowania klientów, stosując cyfrowe plansze menu.