MeetingAndConferencing-HeroImageLarge
MeetingAndConferencing_1

Spotkania i konferencje

Kompleksowy udział i wydajność

Od małych pokoi spotkań do dużych sal, firmy szukają sposobów zwiększenia wydajności poprzez dzielenie się umiejętnościami i wiedzą, jednocześnie dążąc do obniżenia kosztów. Łatwość użytkowania, zaawansowana „otwarta” łączność i środowisko wolne od wszelkich elementów rozpraszających uwagę mają kluczowe znaczenie dla przyjęcia tych rozwiązań, podczas gdy dostosowanie do określonego celu i możliwość modułowego dostosowania do indywidualnych potrzeb obniża całkowity koszt własności, zapewnia bezpieczeństwo oraz gotowość na wyzwania przyszłości.

Dowiedz się o więcej o nowoczesnych standardach interaktywnej pracy grupowej i naszych rozwiązaniach na stronie Meeting & Conferencing Solutions


MeetingAndConferencing_2

Narzędzia współpracy obsługują pracę zespołową nowej generacji

Wielkość pomieszczenia i liczba uczestników decyduje o odpowiedniej konfiguracji sali, gdzie kluczowe znaczenie ma wielkość ekranu. Cel spotkania określa narzędzia potrzebne do osiągnięcia optymalnych wyników – czy wymaga kompleksowej współpracy w zwartych grupach i think tankach, interakcji prowadzonych przez moderatora w salach konferencyjnych, salach posiedzeń i salach szkoleniowych lub prezentacji realizowanych na salach wykładowych i salach posiedzeń. Sprzęt obsługujący funkcje audiowizualne i dotykowe wspomaga współpracę wewnątrz zespołów i pomiędzy nimi, bez względu na ich wielkość i lokalizację, ułatwiając komunikację, kreatywność, generowanie pomysłów i organizację wideokonferencji. Duże cyfrowe powierzchnie dotykowe umożliwiają interakcje, udostępnianie i edycję treści oraz dodawanie do nich adnotacji. We wszystkich przypadkach jest ważne, aby sprzęt był gotowy do użycia, intuicyjny, prosty w obsłudze i nie wymagał częstego korzystania z usług serwisowych IT. Umożliwia to zwiększenie motywacji personelu i wydajności pracy, a także obniża koszty i zmniejsza ryzyko związane z podróżami.


Otwarte i modułowe rozwiązania pozwalają firmie Sharp/NEC dostosowywać się do zmieniających się potrzeb

Zastosowania w salach spotkań wymagają innych technologii wizualizacji; poprzez dodanie funkcji obsługi dotykowej i rozdzielczości UHD ekran staje się centrum współpracy umożliwiającym natychmiastowy dostęp dzięki łączności BYOD. Uniwersalne rozwiązania do współpracy firmy Sharp/NEC – NEC InfinityBoard – zapewnia idealnie dopasowaną do potrzeb, otwartą i modułową możliwość dostosowywania się do zmieniających się potrzeb przestrzeni roboczych. Sharp/NEC spełnia wszystkie potrzeby w zakresie opcji personalizacji, w tym kolorowe ramki spełniające wymogi brandingu korporacyjnego i aranżacji wnętrz. Technologia Direct View LED HD o małej plamce zapewniająca żywe i imponujące barwy jest niezwykle ważna w salach posiedzeń.

Większe obrazy mogą zostać lepiej obsłużone poprzez technologię projekcji, a wykorzystanie lasera zapewnia dodatkowe korzyści. Dysponując projektorami o krótkim rzucie i opcjami interaktywnymi dla sal spotkań, a także bardzo dużymi powierzchniami cyfrowymi dla sal konferencyjnych, projekcje oferują korzyści wynikające z szerokich możliwości adaptacji.

Partnerstwo z high-endowymi firmami z branży rozwiązań audio, komputerów i mebli oraz dostawcami oprogramowania w zakresie współpracy i prezentacji, umożliwia firmie Sharp/NEC zapewnianie kompleksowych rozwiązań spełniających wszelkie potrzeby wynikające z ich zastosowań.

MeetingAndConferencing_3


Artykuły


Blogs

Jesteś zainteresowany(-a) Spotkania i konferencje najnowszymi informacjami i nowinkami o Sharp/NEC?

Zapisz się i bądź zawsze na bieżąco.

Więcej zastosowań

Osobista przestrzeń robocza

Indywidualna wydajność i dobrostan

System sterowania / nadzór

Indywidualna wydajność i dobrostan

Zastosowania informacyjno-reklamowe

Większe zaangażowanie uczestników

Wizualizacje dla dużych obiektów

Prezentacja szerszego obrazu


Dopasowane branże

Handel

Zwiększ poziom zaangażowania klienta i korzystnie wpłyń na swoją sprzedaż.

Energetyka i Control Rooms

Utrzymaj kontrolę, zarządzając informacjami aktualnymi co do minuty, by analizować sytuację natychmiast

Kino

Stwórz świat rozrywki, który zwiększy przychody z każdego miejsca pasażerskiego

Rozrywka, rekreacja i hotelarstwo

Wzbogacanie doświadczeń gości sprawia, że wracają po więcej.

Medycyna

Rozwiązania z zakresu wyświetlania obrazów na potrzeby całego szpitala

Media

Stwórz grunt do perfekcyjnego obrazowania z niskim kosztami posiadania

Finanse i ubezpieczenia

Ustal tempo, zarządzaj transakcjami w czasie rzeczywistym, aby maksymalizować zyski

Edukacja

Wzbudzanie zainteresowania, wchodzenie w interakcje i osiąganie założonych celów z dbałością o wartości społeczne i ekologiczne

DooH

Jak najskuteczniej dotrzeć do osób w ruchu i tych przebywających w miejscach publicznych?

Lotnictwo i transport

Wzbogacanie wrażeń z podróży przy ograniczaniu kosztów operacyjnych

Rental i eventy

Elastyczność, wydajność, niezawodność i nieograniczone możliwości adaptacji sprawiają, że twoje wizje stają się rzeczywistością.

Produkcja i technika

Maksymalizuj wydajność wspierając pracowników i szanując wartości ekologiczne

Branża spożywcza

Zwiększ elastyczność i poziom zaangażowania klientów, stosując cyfrowe plansze menu.