PersonalWorkspace-HeroImageLarge

Osobista przestrzeń robocza

Indywidualna wydajność i dobrostan

Monitor biurkowy to niezwykle ważny wizualny interfejs pomiędzy użytkownikiem a mocą obliczeniową potrzebną do realizacji jego codziennych zadań – to kluczowy element wyposażenia biura. Organizacje starają się zapewnić środowisko pracy sprzyjające produktywności – uwzględniając ergonomię dostosowaną do indywidualnych potrzeb, porządek na biurku, wybiegające w przyszłość możliwości podłączania i estetyczne wzornictwo. Tymczasem prawo wymaga, aby organizacje zapewniały dobrostan użytkowników i dążyły do obniżenia emisji dwutlenku węgla.

PersonalWorkspace_1

PersonalWorkspace_2

Tam, gdzie produkcyjność staje się kwestią osobistą

Jako narzędzie produktywności, ekran powinien prezentować treści w jasny i wyraźny sposób oraz być dostosowany do konkretnych zastosowań. Każdy użytkownik jest inny i potrzebuje przestrzeni roboczej dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb – dzięki idealnej konfiguracji ergonomicznej użytkownicy mogą w pełni wykorzystać swoje umiejętności, co przyczynia się do optymalizacji produktywności. Siedzenie przed cyfrowym monitorem przez długi czas jest na ogół częścią pracy, jednak wiąże się to z ryzykiem zmęczenia wzroku czy nawet zwyrodnienia plamki żółtej, aby temu zapobiec organizacje zapewniają wsparcie w celu ograniczenia tego ryzyka i utrzymania dobrostanu pracowników.

Szeroka gama technologii zastosowanych w ekranach oraz dodatkowe funkcje sprawiają, że rozwiązania te sprawdzają się w różnych środowiskach – od zaplecza korporacyjnego, dyspozytorów i inspektorów, do profesjonalistów branży kreatywnej, preprodukcji i grafików. Profesjonaliści branży kreatywnej wymagają szerokich przestrzeni barw, dokładności barw i możliwości kalibracji, aby zagwarantować wierność koloru w całym procesie pracy, przyczyniając się w ten sposób do obniżenia kosztów produkcji. W sytuacjach wymagających analizy dużych ilości danych, na przykład na giełdzie, lub przy porównywaniu dokumentów, duże ekrany i konfiguracje wieloekranowe wspomagają produktywność.


Firma Sharp/NEC zapewnia wydajność i ochronę

Firma Sharp/NEC przywiązuje dużą wagę do ergonomii, oferując gamę monitorów biurkowych umożliwiających szeroki zakres regulacji, w tym wysokości, nachylenia, obrotu i jasności. Łącząc optymalną wizualizację z dbałością o zdrowie, wbudowana technologia Low Blue Light filtruje niebezpieczne emisje światła niebieskiego, podczas gdy technologia Flicker-Free eliminuje efekt migotania, chroniąc oczy użytkownika.

Wąskie ramki umożliwiają zestawianie wielu ekranów bez zakłóceń obrazu, a wygięte ekrany sprzyjają doświadczeniom imersyjnym, zapewniając jednocześnie najwyższą ergonomię oglądania.

W najbardziej wymagających zastosowaniach technologia Sharp/NEC SpectraView zapewnia wierną reprodukcję barw wraz z opcjami kalibracji dla prac, w którym barwy mają zasadnicze znaczenie.

PersonalWorkspace_3Artykuły


Blogs

Jesteś zainteresowany(-a) Osobista przestrzeń robocza najnowszymi informacjami i nowinkami o Sharp/NEC?

Zapisz się i bądź zawsze na bieżąco.

Więcej zastosowań

System sterowania / nadzór

Indywidualna wydajność i dobrostan

Zastosowania informacyjno-reklamowe

Większe zaangażowanie uczestników

Wizualizacje dla dużych obiektów

Prezentacja szerszego obrazu

Spotkania i konferencje

Kompleksowy udział i wydajność


Dopasowane branże

Handel

Zwiększ poziom zaangażowania klienta i korzystnie wpłyń na swoją sprzedaż.

Energetyka i Control Rooms

Utrzymaj kontrolę, zarządzając informacjami aktualnymi co do minuty, by analizować sytuację natychmiast

Kino

Stwórz świat rozrywki, który zwiększy przychody z każdego miejsca pasażerskiego

Rozrywka, rekreacja i hotelarstwo

Wzbogacanie doświadczeń gości sprawia, że wracają po więcej.

Medycyna

Rozwiązania z zakresu wyświetlania obrazów na potrzeby całego szpitala

Media

Stwórz grunt do perfekcyjnego obrazowania z niskim kosztami posiadania

Finanse i ubezpieczenia

Ustal tempo, zarządzaj transakcjami w czasie rzeczywistym, aby maksymalizować zyski

Edukacja

Wzbudzanie zainteresowania, wchodzenie w interakcje i osiąganie założonych celów z dbałością o wartości społeczne i ekologiczne

DooH

Jak najskuteczniej dotrzeć do osób w ruchu i tych przebywających w miejscach publicznych?

Lotnictwo i transport

Wzbogacanie wrażeń z podróży przy ograniczaniu kosztów operacyjnych

Rental i eventy

Elastyczność, wydajność, niezawodność i nieograniczone możliwości adaptacji sprawiają, że twoje wizje stają się rzeczywistością.

Produkcja i technika

Maksymalizuj wydajność wspierając pracowników i szanując wartości ekologiczne

Branża spożywcza

Zwiększ elastyczność i poziom zaangażowania klientów, stosując cyfrowe plansze menu.