ESeries-HeroImageLPLarge

Seria NEC MultiSync® E

Wejdź do świata profesjonalnego Digital Signage

W cyfrowym świecie reklama podąża za trendami. Cyfrowe plakaty i tablice informacyjne są obecnie najbardziej rozpowszechnioną metodą przekazywania informacji.

Tam, gdzie koszty i niezawodność są kluczowe, ósma generacja monitorów serii E od Sharp/NEC jest idealnym wyborem. Ekrany w rozmiarach od 32'' do 98'' pozwalają na dopasowanie się do każdego scenariusza instalacji indoorowej. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu z wąskimi ramkami, treści są w stanie przyciągnąć uwagę, na jaką zasługują, zarówno w prostych instalacjach informacyjnych, jak i w rozwiązaniach do zabudowy, czy w bardziej rozbudowanych systemach Digital Signage.

ESeries-DetailImage0

Plug and play

Seria monitorów wielkoformatowych NEC E została zaprojektowana tak, aby była gotowa do natychmiastowego użycia dzięki zintegrowanemu media playerowi do odtwarzania treści w rozdzielczości natywnej UHD: kontent może być uruchomiony bezpośrednio z napędu USB. Takie rozwiązanie jest nie tylko łatwe w obsłudze, ale także oszczędza czas i pieniądze. Wbudowana funkcja automatycznego startu harmonogramu uruchamia ekran i odtwarza kontent automatycznie o określonej godzinie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, seria E obsługuje opcjonalną blokadę pilota, aby uniemożliwić dostęp do ekranu osobom nieupoważnionym. Ekrany mogą być sterowane za pomocą bezpiecznych komend R232.

ESeries-DetailImage1

Zrównoważona inwestycja

Dzięki niskim kosztom posiadania i certyfikatowi Energy Star 8.0, seria E nie tylko obniża Twoją emisję dwutlenku węgla, ale także koszty eksploatacji. Szeroki wybór opcji połączeniowych oferuje możliwość korzystania z wielu źródeł sygnału wejściowego i sprawia, że monitory są przyszłościową inwestycją.

 

ESeries-DetailImage2

Najnowsze monitory z serii E to doskonały wybór do podstawowych zastosowań w Digital Signage w handlu, w restauracjach oraz w sektorze produkcji i inżynierii.

Szczegóły Produktu
Pobierz Flyer