Generation27DT-HeroImageLPLarge

Generacja 27 zdobywa rynek!

MultiSync® E271N, EA271F, EA271Q, EA271U i PA271Q

Większość monitorów wykorzystywanych w sektorze korporacyjnym nadal posiada 24-calowy ekran. Widać jednak wyraźny trend w kierunku przechodzenia na monitory 27-calowe, które zdobywają coraz większy udział w rynku.

Generation27DT-SideImage

Nowe monitory 27-calowe oferują atrakcyjne korzyści dzięki większym ekranom:

 

Wygodne zarządzanie aplikacjami - większa przestrzeń ekranu pozwala na lepszą kontrolę nad kilkoma jednocześnie otwartymi oknami aplikacji biurowych.

Pozbądź się przerwy pomiędzy monitorami - zastąp dwa mniejsze monitory jednym ekranem umieszczonym centralnie na biurku, bez przerwy pomiędzy aktywnymi obszarami ekranów.

Szerokie kąty widzenia - pozwól swoim oczom surfować po całej powierzchni ekranu, bez potrzeby obracania głowy, co jest konieczne w przypadku konfiguracji dwumonitorowej.

Nowy design - monitory z serii E i EA otrzymały nowy, jeszcze bardziej stylowy design. Użytkownik doceni pracę z dobrze zaprojektowanym sprzętem, a biuro zyska nowoczesny wygląd.

Podążaj za najlepszą ergonomią - funkcje obracania, pochylania i przekrzywiania oraz regulacja wysokości ekranu w zakresie do 150mm zapewniają możliwość idealnego ustawienia pozycji ekranu w zależności od indywidualnych preferencji.

Najnowszy standard złącza USB Type-C - optymalizuj połączenia i usuń bałagan z biurka; zamień kable wideo, audio, zasilania i USB na tylko jeden przewód do podłączenia notebooka/tabletu/komputera do monitora.


Nowa linia 27-calowych monitorów biurkowych oferuje funkcjonalność odpowiednią zarówno do standardowych, jak i profesjonalnych zastosowań biurowych oraz prac kreatywnych.

NEC MultiSync® E271N

Podstawowy monitor biurowy

NEC MultiSync® EA271F

Zaawansowany monitor biurowy

NEC MultiSync® EA271Q

Zaawansowany monitor biurowy do wymagających aplikacji

NEC MultiSync® EA271U

Zaawansowany monitor 4K UHD do zastosowań wymagających najwyższej precyzji obrazu

NEC MultiSync® PA271Q

Profesjonalny monitor biurowy dla kreatywnych profesjonalistów

 


Generacjy 27 - Korzyści dla Partnerów NEC