MessageSeriesLFD-HeroImageLPLarge

KOMUNIKUJ SIĘ W NAJLEPSZY MOŻLIWY SPOSÓB

Całkowicie nowa linia LFD MESSAGE

Jedna linia, wszechstronne zastosowania

Bez względu na to czy dopiero przechodzisz na technologię cyfrową, rozbudowujesz infrastrukturę lub wyposażasz sale konferencyjne, linia Message zapewni ci jakość i funkcjonalność, których oczekujesz i to w cenie, która ci się spodoba.

Nasza szeroka gama produktów i otwarta, modułowa konstrukcja oznacza, że wybierasz rozwiązanie do wyświetlania obrazu, którego potrzebujesz teraz oraz przyszłe potrzeby. Niezależnie od zastosowania, linia Message zapewnia profesjonalne funkcje, a także spokój, że twoja inwestycja jest chroniona.


MessageSeries-1

Łatwe zarządzenie treścią DS

Nowa linia monitorów wielkoformatowych Message obejmuje trzy zróżnicowane serie monitorów umożliwiające proste zarządzenie kontentem.

Wiodąca japońska innowacyjna technologia, najlepsze w swojej klasie komponenty i całkowicie metalowa obudowa linii MESSAGE gwarantują niezawodność, bezpieczeństwo i długowieczność inwestycji, jakiej oczekujesz od Sharp/NEC.

Monitory z linii Message charakteryzują się ultrawysoką rozdzielczością ekranu, profesjonalnymi funkcjami, rozbudowanymi opcjami połączeniowymi i przyszłościową skalowalnością. Nie zostawiaj pierwszego wrażenia przypadkowi.


MessageSeries-2

Nowy standard w dostarczaniu treści

Linia monitorów wielkoformatowych Message to dużo więcej niż tylko cyfrowy ekran. Została stworzona specjalnie z myślą o dostarczaniu treści teraz i w przyszłości. Wydajne odtwarzanie multimediów jest motorem napędowym całej serii Message, pozwalającym na najbardziej intuicyjne zarządzanie Twoim przekazem.

Dzięki Raspberry Pi z zainstalowanym Media Playerem lub opcji wydajniejszego komputera Intel® Smart Display Module (Intel® SDM), modułowa konstrukcja monitorów z linii Message spełni Twoje zmieniające się potrzeby w zakresie długotrwałej i dostosowanej do potrzeb wydajności komunikacji.

Blog


MessageSeries-3

Wyróżnij się

Niezależnie od tego, do kogo i gdzie kierujesz swój cyfrowy przekaz - nowa linia monitorów wielkoformatowych Message pomoże Ci się wyróżnić.

Dzięki szerokiej funkcjonalności, 5 rozmiarom ekranu, otwartej modułowej infrastrukturze i różnym opcjom dostarczania kontentu, rozwiązania Message są dostosowane do wymagań użytkowych klientów oraz do ich możliwości budżetowych, zarówno teraz, jak i w przyszłości.


Wybierz serię, która najlepiej pasuje do Twoich zastosowań:

MessageSeries-MESerie-5

Seria ME (Essential)

Idealna do zastosowań digital signage w handlu detalicznym i restauracjach szybkiej obsługi, dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz mniejszych organizacji.

 • Zaprojektowane do pracy w trybie 18/7
 • Wyświetlanie treści za pomocą odtwarzacza multimedialnego RPi NEC lub Intel® SDM
 • Swoboda instalacji w pozycji pionowej lub poziomej
 • Ulepszone opcje połączeniowe i sterowanie

ME431 (43”) ME501 (50”) ME551 (55”) ME651 (65”)


MessageSeries-MSerie-6

Seria M (Mainstream)

Oferuje niezrównaną wydajność dla użytkowników korporacyjnych w salach konferencyjnych oraz do zastosowań digital signage w rozrywce i rekreacji, wymagających środowiskach handlu detalicznego i szkolnictwie wyższym.

 • Zaprojektowane do pracy w trybie 24/7
 • Profesjonalny filtr minimalizujący refleksy świetlne
 • Inteligentny system adaptacyjnego chłodzenia NEC
 • Wyświetlanie kontentu przy pomocy zaawansowanych modułów komputerowych RPi4 lub Intel® SDM

M431 (43”) M491 (49”) M551 (55”) M651 (65”)


MessageSeries-MASerie-4

Seria MA (Advanced)

Zaprojektowana pod kątem wymagających zastosowań w produkcji i inżynierii, transporcie, zarządzaniu i kontroli, muzeach i prestiżowym handlu detalicznym.

 • Zaprojektowane do pracy w trybie 24/7
 • Wyświetlanie kontentu przy pomocy zaawansowanych modułów komputerowych RPi4 lub Intel® SDM
 • Szeroki gamut barwny i silnik SpectraView pozwalają na uzyskanie dokładnego odwzorowania kolorów
 • Zaawansowane opcje połączeniowe, włącznie z 2xHDMI / 2xDP / Out

MA431 (43”) MA491 (49”) MA551 (55”)