OPS_heroImage_large

Zwiększenie możliwości monitorów w dowolnym momencie

Platforma otwartej inteligencji modułowej (OMi) firmy Sharp/NEC zapewnia inteligentne i bezproblemowe połączenie pomiędzy źródłem a ekranem i umożliwia przesyłanie istotnych, dostosowanych do potrzeb i nowoczesnych informacji wizualnych. Upraszcza ona instalowanie, eksploatację i konserwację urządzeń, jednocześnie ułatwiając modernizację sprzętu informacyjno-reklamowego.

Różnorodność opcjonalnych produktów w technologii slot-in wraz z regulowanymi poziomami wydajności pozwala tworzyć zindywidualizowane rozwiązania doskonale dopasowane do konkretnych potrzeb.


Opcje slot-in upraszczają rozwiązania informacyjno-reklamowe i zwiększają ich elastyczność bez konieczności używania dodatkowych kabli czy urządzeń.

OPS_OPSimage_en


Korzyści

  • Łatwa instalacja
  • Duża elastycznośćy
  • Niskie całkowite koszty ponoszone przez właściciela (TCO)
  • Uproszczenie użytkowania
  • Bezpieczna inwestycja

Dostępne opcje

  • Komputery typu slot-in OPS
  • Komputery typu slot-in SDM
  • Raspberry Pi 
  • Rozwiązania HDBaseT
  • Rozwiązania HD-SDI

Czy jesteś gotów na świat ekranów z otwartymi platformami?

Otwarte modułowe urządzenia typu „slot-in” są w wbudowane w gnieździe OPS/SDM lub zintegrowane z gniazdem modułu obliczeniowego. Opcje slot-in obejmują wymienny zestaw siły obliczeniowej dla odtwarzania mediów, a także systemy rozprowadzania sygnału.

Jeśli przyszłe wymagania ulegną zmianie, zintegrowany moduł można odpowiednio zaktualizować lub ponownie skonfigurować bez konieczności wymiany wyświetlacza.

OPS-Computing

Wybierz swój poziom wydajności - nie wymieniaj, aktualizuj!

OPS-Industry.jpg


Niezbędne — do wyświetlaczy oznakowania w sklepach, informacji dla pasażerów i tablic szybkiego menu serwisowego.

RaspberryPi CM 4

Standard - do oznakowania cyfrowego w zastosowaniach detalicznych lub korporacyjnych, informacji pasażerskiej i tablic menu.

Intel® SDM Celeron  OPS Celeron

Midrange - do informacji lotniczej i pasażerskiej, oznakowania detalicznego i korporacyjnego, a także aplikacji interaktywnych i kioskowych. 

Intel® SDM Core i3 OPS Core i3

Zaawansowane — do zastosowań związanych z interaktywnym oznakowaniem, ścianami wideo i bardziej złożonymi inteligentnymi instalacjami oznakowania, w których dane z czujników i inne dane są przetwarzane i wyświetlane w czasie rzeczywistym.

Intel® SDM Core i5 OPS Core i5

Enterprise — do wymagających zastosowań w salach konferencyjnych korporacyjnych, takich jak wideokonferencje, tablice interaktywne i przypadki pracy grupowej.

Intel® SDM Core i5 OPS Core i7


Korzyści

Łatwa instalacja

Produkty OPS/SDM wystarczy włożyć do gniazda w monitorze, aby uzyskać w pełni zintegrowany system bez potrzeby montażu zewnętrznego.

Jest to eleganckie i dyskretne rozwiązanie bez kabli, z wewnętrznym podłączeniem zasilania, sygnałów wideo i audio oraz sterowania przez port RS-232..

OPS-InstallationImage

Duża elastyczność

Produkty z gniazdem opcji (Option Slot) dają szeroki wybór wymiennych rozwiązań, obejmujących technologie komputerowe, dystrybucję sygnału, odtwarzanie mediów i bezprzewodową transmisję danych.

Ten mechanizm osadzania urządzeń pozwala modernizować kompatybilne monitory i projektory w celu uzyskania zindywidualizowanego rozwiązania zgodnego z konkretnymi potrzebami dowolnego sektora wertykalnego takiego jak lotnictwo i transport, korporacje, edukacja, energetyka i sektor użyteczności publicznej, handel i branża informacyjno-reklamowa.

OPS-FlexebilityImage

Niskie całkowite koszty ponoszone przez właściciela (TCO) i długa żywotność

Przemysłowe, osadzone podzespoły pozwalają ograniczyć zużycie energii, co przekłada się na znaczne oszczędności energii i dłuższy okres eksploatacji w porównaniu z produktami powszechnego użytku.

Zaangażowanie firmy Sharp/NEC w najwyższe standardy jakości i skrupulatny dobór komponentów klasy przemysłowej zapewnia niski wskaźnik awaryjności i przydatność do zastosowań 24/7.

OPSTCOImage

W przypadku awarii wbudowaną jednostkę można łatwo wymienić bez konieczności wymiany całego wyświetlacza. Zarówno wyświetlacz, jak i wbudowany moduł objęte są 3 letnią gwarancją z dodatkową usługą wymiany na obszarze EMEA.


Uproszczenie użytkowania

Na potrzeby serwisu i konserwacji wyznaczono jeden punkt kontaktowy. W przypadku monitora lub projektora Sharp/NEC wyposażonego w kartę opcji obowiązuje wspólna gwarancja i jeden punkt kontaktowy.

Jeśli produkt slot-in wymaga serwisowania lub modernizacji, można go łatwo wyjąć bez wpływu na działanie monitora lub projektora.

Dzięki wtykowemu modułowi serwisowemu Standalone Adapter można nawet przetestować produkt OPS bez jego wcześniejszego instalowania.

OPS-SimplifiedImage

Bezpieczna inwestycja

Infrastruktura i konstrukcja wytrzymają długotrwałą eksploatację, dzięki czemu będą mogły być użytkowane nawet po modernizacji monitora lub projektora. Podzespoły o jakości przemysłowej rzadko się psują i mogą być używane w zastosowaniach wymagających działania 24 godziny na dobę.

Ponadto trzyletnia gwarancja obejmuje nie tylko monitor i projektor, ale również osadzony produkt.

OPS-InvestmentImage

Rozwiązania komputerowe - Produkty 

Komputery OPS typu slot-in

Opcje slot-in oparte na OPS - „Open pluggable Specification” (Otwarta specyfikacja podłączana) są zgodne z pierwszą normą cyfrowych informacji wizualnych dla całej branży; Opcje slot-in dla OPS obejmują wymienny zestaw siły obliczeniowej dla odtwarzania mediów, a także systemy rozprowadzania sygnału.

OPS-SlotInPCImage

Intel® Smart Display Modules (SDM)

Intel® SDM zapewnia ten sam poziom inteligencji i współdziałania, co specyfikacja Open Pluggable Specification (OPS), ale w mniejszej obudowie i bez obudowy, co pozwala na integrację z nowoczesnymi, smukłymi wyświetlaczami.

Intel® SDM jest sprawdzony pod kątem zastosowań komercyjnych i wbudowanych, niezawodny w aplikacjach działających 24/7.

Rozwiązania komputerowe

SDM

Raspberry Pi

Otwarta i modułowa budowa - moc modułu obliczeniowego Raspberry jest całkowicie dostępna i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Wbudowana inteligencja obsługuje inteligentne połączenie z Internetem rzeczy, umożliwiając przesyłanie cyfrowych informacji wizualnych oraz zastosowania do prezentacji.

Integratorzy korzystają z ogromnej liczby już dostępnych rozwiązań open source obsługujących szeroką gamę systemów operacyjnych, użytkownicy korzystają z bezpośredniego dostępu do różnych systemów zarządzania treścią innych firm dzięki partnerstwu Sharp/NEC z wiodącymi dostawcami oprogramowania.

Zainstalowany fabrycznie na Raspberry Pi Compute Module z modułowym zestawem MPi4 NEC MediaPlayer, tworzenie intuicyjnych treści informacyjnych od razu po wyjęciu z pudełka nigdy nie było prostsze.

Raspberry Pi

OPS-RaspberryPi-SlotInImage

Interfejsy slot-in

Otwarte modułowe opcje slot-in firmy Sharp/NEC oferują wymienny wybór rozwiązań, w tym technologię obliczeniową, odtwarzanie multimediów i dystrybucję sygnału (np. AVoverIP), zapewniając nieograniczoną wszechstronność.

Wykorzystanie aplikacji można rozszerzyć poprzez integrację standardów łączności, takich jak HDBaseT lub SDI, zwiększając poziom wydajności wyświetlacza.

Wbudowane rozwiązanie umożliwia rozbudowę wyświetlaczy do postaci szytych na miarę rozwiązań, które odpowiadają specyficznym wymaganiom dowolnej aplikacji. Jeśli przyszłe wymagania ulegną zmianie, zintegrowany moduł można odpowiednio zaktualizować lub ponownie skonfigurować bez konieczności wymiany wyświetlacza.

Interfejsy

OPS-HDBaseImage
OPS-SDIImage

 

Wyjaśnienie otwartej inteligencji modułowej

Raspberry Pi Compute Module – Instalacja