UpgradeAndSave_heroImage_large

Upgrade & Save

Przejdź z lampy na laser i zaoszczędź - wykorzystaj te same obiektywy i uchwyty

Projektory laserowe NEC z serii PV

Jako wysoce ekonomiczne rozwiązanie do projekcji obrazu, seria projektorów NEC PV oferuje doskonałą elastyczność instalacji, niskie koszty utrzymania i długą żywotność lasera, a przy tym dzięki kompatybilności obiektywów i uchwytów montażowych pozostaje bardzo wygodna w zastępowaniu starszych modeli lampowych.

Ultoka: Nowa seria PV firmy Sharp/NEC
UpgradeAndSave-1

Technologia 3LCD generuje niezwykle żywe kolory i wysoki kontrast przy wysokich poziomach jasności, zapewniając wyjątkową jakość obrazu. Dostępna jest szeroka gama wymiennych obiektywów, a także niezbędne profesjonalne funkcje, w tym lens shift i korekcja geometryczna, którymi można łatwo zarządzać za pomocą oprogramowania sterującego ProAssist.

Przy wizualizacji w dużych obiektach, seria PV sprawdzi się idealnie w sektorach szkolnictwa wyższego, korporacyjnego, rekreacyjnego i hotelarskiego.

Więcej o NEC PV800UL o jasności 8000 lumenów
Więcej o NEC PV710UL o jasności 7100 lumenów
Czas świętować!

Na tegorocznym InfoComm zdobyliśmy właśnie nagrodę „Best of Show”, przyznawaną przez ProjectorCentral.com, za nasz nowy projektor laserowy NEC PV710UL 3LCD!

Przeczytaj, dlaczego nasz kompaktowy i lekki projektor zasługuje na to uznanie tutaj: lws.co/3CYerxH

PV701UL_InfoComm2023_Award
Product Manager Alistair Round, przedstawia serię PV ze stoiska Sharp/NEC na targach ISE w Barcelonie. Obejrzyj wideo:
UpgradeAndSave-2

Więcej oszczędności, mniej kosztów, te same standardy

Projekcja laserowa firmy Sharp/NEC zapewnia wyjątkowo długą żywotność, żywe kolory i niski poziom hałasu wentylatora. Brak konieczności wymiany lampy i minimalna konserwacja sprawiają, że użytkownicy mogą cieszyć się korzystnym dla budżetu całkowitym kosztem posiadania (TCO).

W miarę jak organizacje odświeżają swoją technologię, zrównoważony rozwój jest na pierwszym miejscu, wraz z redukcją kosztów operacyjnych. Seria NEC PV spełnia te potrzeby, oferując łatwą ścieżkę modernizacji, aby skorzystać z wysoce wydajnej technologii laserowej. Korzystając z tych samych obiektywów, uchwytów i osłony kabli, jak starsze projektory lampowe NEC i starsze projektory laserowe z serii NEC PA, operatorzy mogą zmniejszyć koszty i uzyskać oszczędności dzięki wykorzystaniu istniejących zasobów.

Go to Laser Microsite

Więcej oszczędności

 • Brak konieczności wymiany lamp
 • Minimalna konserwacja
 • O 15% mniejsze zużycie energii
PDF: Oszczędność kosztów

Mniejsze koszty

 • Wykorzystanie dotychczasowych obiektywów
 • Brak konieczności utylizacji lamp
 • Ponowne wykorzystanie istniejącego uchwytu sufitowego*
 • Komponenty nadające się do recyklingu

*Ponowne wykorzystanie osłony kabli serii PA3

PDF: Wykorzystaj swój starszy obiektyw

Te same standardy

 • Zaufana niezawodność wysokiej jakości marki
 • Zrównoważona wydajność przez długi czas
 • Wiodące w branży serwis i wsparcie
Brochure: Why you should choose Sharp/NEC
Brochure: Sharp/NEC SustainabilityDlaczego warto przejść z projekcji lampowej na laserową?

 • Projekcja laserowa oferuje jaśniejszy i bardziej żywy obraz w porównaniu do tradycyjnej projekcji lampowej.
 • Dzięki laserowi możesz pożegnać się z wymianą lamp, co oznacza ogromne oszczędności.
 • Projekcja laserowa zużywa mniej energii, dzięki czemu jest wyborem przyjaznym dla środowiska.
 • Przechodząc na technologię laserową, twoja instytucja/firma może znacznie zmniejszyć zużycie energii, obniżyć emisję dwutlenku węgla i przyczynić się do bardziej ekologicznej planety.
Broszura: The Future is Bright – Laser Projector Solutions

UpgradeAndSave-3
Zamień lampę na laser już teraz!

To najprostszy sposób, aby skorzystać z najnowszej technologii laserowej, pomagając użytkownikom więcej oszczędzać, mniej marnować i cieszyć się spokojem ducha, który zapewnia logo Sharp/NEC.


ALTERNATYWNE MODERNIZACJE

Zmiana na projekcję laserową lub zmiana na alternatywną technologię wyświetlania. W przypadku wizualizacji na dużych powierzchniach warto rozważyć najnowszą technologię dvLED zapewniającą nawet 10-letni cykl eksploatacji.

Od lampy do lasera lub od lampy do wyświetlacza wielkoformatowego - istnieje wiele źródeł wizualizacji, a firma Sharp/NEC może pomóc w osiągnięciu idealnego dopasowania.

Tylko firma Sharp/NEC może zaoferować WSZYSTKIE najważniejsze technologie wyświetlania. Nasze porady i rekomendacje są zatem niezależne od jednej technologii i opierają się wyłącznie na potrzebach klienta.

Wszystkie sektory, każde zastosowanie, każdy rozmiar - mamy idealnie dopasowaną technologię wyświetlania obrazu. Niezależnie od tego, czy jest to projekcja, wyświetlacz wielkoformatowy LCD / ściana wideo, czy ekran dvLED, każda technologia oferuje wyjątkowe korzyści. Każdy scenariusz jest wyjątkowy, dlatego współpracujemy z naszymi klientami, aby upewnić się, że dopasowujemy odpowiednie do potrzeb i budżetu rozwiązanie.