NEC Display Solutions ogłasza Global Channel Programme

Popularny program NEC One rozszerzony o wsparcie dla globalnych partnerów handlowych w celu utrzymania wysokiej jakości obsługi klientów końcowych

NECOneGlobalChannel

Kraków, 28 czerwca 2019r.NEC Display Solutions ogłosił Global Channel Programme, stanowiący uzupełnienie inicjatywy NEC One i mający na celu zapewnienie globalnego wsparcia i usług partnerom handlowym w sektorze AV/IT. Informacja została ogłoszona na stoisku NEC na targach InfoComm 2019 które odbyły się niedawno w Orlando na Florydzie.

“NEC One Global Channel Programme podkreśla pozycję NEC jako światowego lidera branży AV” - powiedział Simon Jackson, Senior Vice President of Sales EMEA w NEC Display Solutions Europe.“ NEC Display Solutions koncentruje się wyłącznie na rynku biznesowym i jego potrzebach. Nasza nowa inicjatywa udowodni, że jesteśmy producentem rozwiązań do wyświetlania obrazu, który dostarczając odpowiednie wsparcie i zasoby naszym partnerom potrafi zarządzać wielkimi projektami w sposób, który potwierdza, że z NEC Display Solutions najłatwiej prowadzi się globalne interesy.”

Global Channel Programme ma na celu stworzenie mocnego globalnego ekosystemu partnerów handlowych, aby zapewnić wysokiej jakości obsługę, której oczekują korporacyjni klienci końcowi. Program obejmie partnerów z obu Ameryk oraz regionów: EMEA i APAC. Jako członkowie programu, partnerzy NEC otrzymują dedykowane wsparcie ze strony NEC Global Team, kierownika projektu, dostęp do globalnego portfolio technologii, globalne ceny, status globalnego partnera, specjalne rabaty na egzemplarze demonstracyjne oraz globalny program nagród.

“Firmy z całego świata, współpracujące z NEC Display Solutions, oczekują światowej klasy wsparcia i zasobów,” powiedziała Betsy Larson, Senior Vice President of Sales w NEC Display Solutions of America. “NEC One Global Channel Programme rozszerza to wsparcie na naszych globalnych partnerów handlowych, zapewniając bezproblemową integrację pomiędzy dostawcami, sprzedawcami i klientami na całym świecie. Cieszymy się, że możemy zapewnić taki poziom wsparcia naszym partnerom.”

NEC One Global Channel Programme zapewnia obsługę przedsprzedażową i posprzedażową globalnym resellerom AV. NEC Display Solutions dostarcza rozwiązania do współpracy, sal konferencyjnych, sterowni i pomieszczeń kontrolnych, przestrzeni roboczych i Digital Signage dla szerokiego zakresu odbiorców, w tym: przedsiębiorstwom produkcyjnym, korporacjom, edukacji, handlowi detalicznemu, transportowi, opiece zdrowotnej oraz państwowym i lokalnym jednostkom administracyjnym.

“Istnieje coraz większa grupa klientów, którzy oczekują globalnych standardów w kwestii systemów do wyświetlania obrazu i potrzebują ich bezproblemowej integracji” - kontynuuje Simon Jackson. “NEC One Global Channel Programme pomaga nam utrzymywać ścisłą współpracę w naszych regionach, zapewniając naszym partnerom handlowym komunikację i wsparcie potrzebne do obsługi ich klientów.”

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl

O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2019 NEC Corporation.