Ingram Micro nowym autoryzowanym dystrybutorem Sharp/NEC w Polsce

teaserImage_IngramMicro

25 lipca – Od czerwca 2022 Sharp NEC Display Solutions Europe Przedstawicielstwo w Polsce oraz Ingram Micro Sp. z o.o. rozpoczęły współpracę w ramach dystrybucji produktów z portfolio Sharp/NEC.

Ingram Micro zyskuje tytuł Autoryzowanego Dystrybutora Sharp/NEC i wprowadza do swojej oferty najszersze portfolio rozwiązań do wyświetlania obrazu na rynku, jakim dysponuje Sharp/NEC.

Oferta dystrybutora poszerza się więc o:

  • biznesowe monitory desktopowe marki NEC,
  • monitory wielkoformatowe obu brandów Sharp i NEC,
  • monitory interaktywne zarówno Sharp, jak i NEC,
  • ściany wideo bazujące na monitorach wielkoformatowych NEC,
  • ekrany LED marki NEC,
  • projektory biznesowe NEC.

“Ingram Micro jest naszym dystrybutorem w wielu pozostałych krajach europejskich od długiego czasu, teraz wspólnie postanowiliśmy rozszerzyć tę współpracę również na Polskę. Dodanie kolejnego Value Added Dystrybutora, pozwoli nam jeszcze lepiej zaspokoić potrzeby naszych partnerów i klientów oraz wzmocnić pozycję na rodzimym rynku. Jestem pewien, że nasze profesjonalne produkty do wyświetlania obrazu doskonale uzupełnią portfolio Ingram Micro w Polsce, a my skorzystamy z profesjonalizmu, kontaktów biznesowych i doświadczenia Ingram Micro jako specjalizowanego dystrybutora” – powiedział Mariusz Orzechowski, General Manager CSEE w Sharp NEC Display Solutions.

“Włączenie rozwiązań Sharp/NEC idealnie wpasowuje się w strategię rozwoju działu UCC. Mamy w ofercie najlepsze marki wideokonferencyjne oraz UC, ale aż do tej pory nie mieliśmy w ofercie tak uznanego i cechującego się najwyższą jakością produktów dostawcy wyświetlaczy, ścian LEDowych oraz projektorów. Cieszę się, że będziemy mogli skutecznie wykorzystać synergię wynikającą z możliwości dostarczenia komplementarnych rozwiązań dla rynku widekonferencji oraz Digital Signage”- powiedział Jacek Jędraszka, Managing Director Ingram Micro Poland.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Maciej Domaszewski
Business Unit Manager
Unified Communication & Collaboration Department
Tel.: 48 601 419 106
e-mail: maciej.domaszewski@ingrammicro.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl

O Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych i komercyjnych technologii wizualnych i rozwiązań digital signage. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem Sharp Corporation i NEC Corporation. Sharp NEC Display Solutions posiada jedno z najszerszych w branży portfolio rozwiązań wizualnych i jest innowatorem rynku w zakresie monitorów LCD, projektorów lampowych i laserowych, dvLED, technologii 8K i 5G, rozwiązań do współpracy, narzędzi do kalibracji, analityki opartej na IoT i AI. Sharp NEC Display Solutions to marka godna zaufania i dostawca kompleksowych rozwiązań z silnymi więzami z partnerami branżowymi, posiadająca ugruntowaną pozycję w zakresie jakości, niezawodności i wiodącej w branży obsługi klienta z szeroką ofertą profesjonalnych usług. Obsługując wiele różnych rynków, organizacja posiada fachową wiedzę i doświadczenie dotyczące rozwiązań do wyświetlana obrazu dla sektora retail, korporacji, edukacji, rozrywki, transportu, energetyki i wielu innych branżach. /p>

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+

O Ingram Micro Sp. Z o.o.

Ingram Micro łączy między sobą klientów, integratorów i dostawców rozwiązań IT na całym świecie. Reprezentuje ponad 1500 dostawców i obsługuje 170 000 klientów, docierając do klientów w 200 krajach.

Zatrudnia 29 tysięcy specjalistów w rozwiniętej sieci sprzedaży i dystrybucji na 6 kontynentach, osiągając roczne obroty wynoszące 54.5 mld USD. Ingram Micro działa w pełnym zakresie współczesnej branży IT: są to dostawy sprzętu i oprogramowania (dzięki sieci 188 centrów logistycznych i serwisowych), obsługa rynku urządzeń mobilnych oraz zapewnianie rozwiązań bazujących na środowiskach chmurowych (ponad 18 milionów stanowisk udostępnionych w Ingram Micro Cloud Marketplace). Rozwiązania te wzbogacane są o gotowe do użycia narzędzia integracyjne i wdrożeniowe. W zakresie tradycyjnych dostaw sprzętu i oprogramowania (zamykających się liczbą ponad 1.5 mld urządzeń rocznie) działania Ingram Micro obejmują cały cykl życia rozwiązań, dla których zapewnia obsługę logistyczną i serwisową, w tym zaawansowane procesy odzyskiwania i recyklingu oraz ponownego wykorzystania używanego sprzętu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
www.pl.ingramicro.eu
www.ingrammicro24.com
www.im24podcast.pl
www.facebook.com/IngramMicroPoland
www.linkedin.com/company/ingrammicro-poland
www.youtube.com/channel/UCpqbKgMWLRlx1zqm0fU8jNA
www.tiktok.com/@ingrammicropolska