Koncepcja Sharp/NEC na ISE 2023

teaserImage_ISE2023

Munich, 8 grudnia, 2022r. – Sharp NEC Display Solutions Europe będzie uczestniczyć w targach Integrated Systems Europe (ISE) 2023, w dniach od 31 stycznia do 3 lutego, wystawiając się na stoisku E600 w hali 3 w Fira Barcelona w Hiszpanii. To kolejny rok, gdy Sharp/NEC podzieli się z uczestnikami targów swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem wynikającym z połączenia dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem prezentując produkty, rozwiązania i usługi, które przynoszą użytkownikom benefity przez długie lata. Hasłem przewodnim Sharp/NEC będzie w tym roku: Experience a lasting vision.

Sharp/NEC zaprezentuje najnowsze rozwiązania wizualne i technologie dla spotkań i współpracy w hybrydowych środowiskach pracy, transportu, handlu detalicznego, szkolnictwa wyższego i rekreacji oraz sektora security i control room, wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania Hiperwall. Przedstawione zostaną również usługi dodatkowe, takie jak Sharp/NEC Training Academy, nowe możliwości e-learningu, a także oferta profesjonalnych usług w ramach programu ServicePlus.

“Ostatnie lata to czas ogromnych zmian” - mówi Ian Barnard, Senior Vice President Marketing and Product Management w Sharp NEC Display Solutions Europe. “Na ISE zademonstrujemy, jak nasza ekspercka wiedza i doświadczenie sprawiają, że Sharp/NEC jest najbardziej zaufanym doradcą, jeśli chodzi o rozwiązania i usługi AV. Szczególnie w czasach takich jak obecne, kiedy doświadczamy kryzysu energetycznego, zrównoważony rozwój stał się decydującym czynnikiem przy zakupie i użytkowaniu Digital Signage. Jako producent urządzeń zużywających energię elektryczną, czujemy odpowiedzialność i na ISE pokażemy nasze zaangażowanie w długotrwałe, wysokiej jakości, zrównoważone profesjonalne produkty do wyświetlania obrazu.”

Obserwuj nas na LinkedIn i Twitter, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami Sharp NEC Display Solutions w regionie EMEA. Aby poznać najnowsze informacje z wydarzenia ISE, śledź hashtag #ISE2023

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@sharp.eu

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl

O Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych i komercyjnych technologii wizualnych i rozwiązań digital signage. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem Sharp Corporation i NEC Corporation. Sharp NEC Display Solutions posiada jedno z najszerszych w branży portfolio rozwiązań wizualnych i jest innowatorem rynku w zakresie monitorów LCD, projektorów lampowych i laserowych, dvLED, technologii 8K i 5G, rozwiązań do współpracy, narzędzi do kalibracji, analityki opartej na IoT i AI. Sharp NEC Display Solutions to marka godna zaufania i dostawca kompleksowych rozwiązań z silnymi więzami z partnerami branżowymi, posiadająca ugruntowaną pozycję w zakresie jakości, niezawodności i wiodącej w branży obsługi klienta z szeroką ofertą profesjonalnych usług. Obsługując wiele różnych rynków, organizacja posiada fachową wiedzę i doświadczenie dotyczące rozwiązań do wyświetlana obrazu dla sektora retail, korporacji, edukacji, rozrywki, transportu, energetyki i wielu innych branżach. /p>

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+