Sharp/NEC partnerem 70. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián

Projektory laserowe Sharp/NEC, we współpracy z firmą Kelonik, zapewnią widzom wyjątkowe wrażenia kinowe

teaserImage_SSIFFPartner

Munich 14 września, 2022Sharp NEC Display Solutions Europe będzie wspierać jubileuszową edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián (SSIFF) odbywającego się w dniach 16-24 września 2022 roku. Podobnie jak w poprzednich latach, Sharp/NEC będzie współpracował z firmą Kelonik, wiodącym integratorem specjalizującym się w projektorach kinowych i systemach dźwiękowych dla kin. Partnerzy wspólnie zapewnią niezapomniane wrażenia kinowe dzięki dostarczeniu do obsługi festiwalu projektorów laserowych NEC.

W ciągu 70 lat istnienia SSIFF osiągnął światową renomę i dziś jest uznawany przez Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Producentów Filmowych (FIAPF) za "festiwal konkursowy filmów najwyższej kategorii". Popularny przekrój najważniejszych tegorocznych premier, a także dwa najbardziej oblegane wydarzenia Festiwalu - koncert muzyki filmowej w wykonaniu Baskijskiej Orkiestry Narodowej oraz transmisja gali zamknięcia - będą miały miejsce w hali widowiskowo-sportowej Velodrome.

"Velodrome jest jedną z naszych najważniejszych sekcji i będzie główną atrakcją 70. edycji Festiwalu" - powiedział José Luis Rebordinos, dyrektor SSIFF.

Operatorzy skorzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) dzięki laserowemu źródłu światła: w porównaniu z modelami opartymi na lampach ksenonowych, projektory te zapewniają najwyższą możliwą niezawodność dzięki bezobsługowej pracy, niskiemu zużyciu energii i żywotności do 50.000 godzin.

"Jesteśmy dumni z tego, że po raz kolejny możemy wspierać Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián jako jedno z najwspanialszych wydarzeń w branży kinowej" - powiedział Alain Chamaillard, Head of Cinema EMEA & CIS w Sharp NEC Display Solutions Europe. "Nasze projektory laserowe NEC są idealnym rozwiązaniem, aby zahipnotyzować widzów niesamowitą jakością obrazu".

Aby dowiedzieć się więcej o Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastián, odwiedź stronę: https://www.sansebastianfestival.com/in/

Więcej o projektorze laserowym NEC NC3541L RB można przeczytać tutaj: NEC NC3541L RB laser projector

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@sharp.eu

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl

O Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych i komercyjnych technologii wizualnych i rozwiązań digital signage. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem Sharp Corporation i NEC Corporation. Sharp NEC Display Solutions posiada jedno z najszerszych w branży portfolio rozwiązań wizualnych i jest innowatorem rynku w zakresie monitorów LCD, projektorów lampowych i laserowych, dvLED, technologii 8K i 5G, rozwiązań do współpracy, narzędzi do kalibracji, analityki opartej na IoT i AI. Sharp NEC Display Solutions to marka godna zaufania i dostawca kompleksowych rozwiązań z silnymi więzami z partnerami branżowymi, posiadająca ugruntowaną pozycję w zakresie jakości, niezawodności i wiodącej w branży obsługi klienta z szeroką ofertą profesjonalnych usług. Obsługując wiele różnych rynków, organizacja posiada fachową wiedzę i doświadczenie dotyczące rozwiązań do wyświetlana obrazu dla sektora retail, korporacji, edukacji, rozrywki, transportu, energetyki i wielu innych branżach. /p>

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+