Sharp/NEC wprowadza na rynek nowe monitory interaktywne z serii Sharp LA

teaserImage_SharpNEC-LASeries-Collaboration-Displays

Munich 8 listopada, 2023 Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek nowe monitory interaktywne z serii Sharp LA w rozmiarach 65", 75" i 86". Są one częścią szerszej rodziny produktów interaktywnych, w tym monitorów z serii Sharp LB (Business) i Sharp LC (Classroom). Dzięki wszechstronnemu zestawowi funkcji seria LA (Advanced) idealnie nadaje się dla globalnych organizacji z różnych branż, w tym: motoryzacyjnej, finansowej, rządowej, konsultingowej, obronnej, energetycznej i użyteczności publicznej.

Seria Sharp LA została zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa IT jednocześnie promując produktywność w hybrydowych miejscach pracy. Slot Intel™ SDM rozszerza możliwości personalizacji monitora i umożliwia płynną integrację z korporacyjnymi systemami IT. Korzystając z opcjonalnego modułu SDM-L Slot-in PC Collaboration, użytkownicy mogą korzystać z preinstalowanych funkcji, takich jak: nowa nakładka systemowa Sharp Meeting Launcher zapewniająca szybki dostęp do preferowanych aplikacji i platform VC, oprogramowanie FlatFrog Board do interaktywnej współpracy z użyciem białej tablicy oraz AirServer™ do bezprzewodowego udostępniania ekranu. Ponadto użytkownicy mogą bezpiecznie podłączać własne notebooki przez USB-C, co zapewnia maksymalną elastyczność podczas spotkań hybrydowych i stacjonarnych.

Interaktywne monitory imponują wysoką jasnością, matowym panelem i wysokiej jakości szklaną powłoką, która zapewnia optymalną czytelność treści nawet w dobrze oświetlonych salach konferencyjnych bez rozpraszających odbić, odblasków lub odcisków palców. Poza tym monitory Sharp LA gwarantują naturalne wrażenia Pen-on-paper®, przypominające pisanie po papierze oraz zaawansowane funkcje interaktywne, takie jak: Windows Ink, wykrywanie dłoni i wyjątkowa czułość na nacisk, które zapewniane są przez zintegrowany system dotykowy klasy premium FlatFrog InGlass™ M5.

Co więcej, seria Sharp LA została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć zużycie energii i użytkować monitory w bardziej zrównoważony sposób. Oszczędność energii można osiągnąć dzięki wbudowanym czujnikom ekologicznym, takim jak czujnik ruchu, który włącza lub wyłącza ekran, gdy ktoś wchodzi lub wychodzi z pomieszczenia. Ponadto czujnik jasności automatycznie kontroluje jasność ekranu w zależności od aktualnie wyświetlanego kontentu oraz jasności otoczenia. Technologia lokalnego wygaszania podświetlenia, sprawia iż w strefach gdzie wyświetlany jest kolor czarny, podświetlenie nie pracuje, przyczyniając się do zmniejszenia zużycia energii średnio o 25%.

"Jesteśmy dumni, że w końcu możemy uzupełnić nasze istniejące portfolio monitorów interaktywnych o nową najbardziej zaawansowaną serię - Sharp LA", powiedziała Daniela Dexheimer, Section Manager Product Management Collaboration Technologies w Sharp NEC Display Solutions Europe. "Seria LA, zaprojektowana dla segmentów high-end, doskonale łączy najnowocześniejszą technologię z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, oferując użytkownikom niezrównany wybór i elastyczność w salach konferencyjnych, jednocześnie sprawiając, że zmniejszenie zużycia energii podczas pracy z monitorami jest jeszcze łatwiejsze".

Więcej informacji można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@sharp.eu

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl

O Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych i komercyjnych technologii wizualnych i rozwiązań digital signage. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem Sharp Corporation i NEC Corporation. Sharp NEC Display Solutions posiada jedno z najszerszych w branży portfolio rozwiązań wizualnych i jest innowatorem rynku w zakresie monitorów LCD, projektorów lampowych i laserowych, dvLED, technologii 8K i 5G, rozwiązań do współpracy, narzędzi do kalibracji, analityki opartej na IoT i AI. Sharp NEC Display Solutions to marka godna zaufania i dostawca kompleksowych rozwiązań z silnymi więzami z partnerami branżowymi, posiadająca ugruntowaną pozycję w zakresie jakości, niezawodności i wiodącej w branży obsługi klienta z szeroką ofertą profesjonalnych usług. Obsługując wiele różnych rynków, organizacja posiada fachową wiedzę i doświadczenie dotyczące rozwiązań do wyświetlana obrazu dla sektora retail, korporacji, edukacji, rozrywki, transportu, energetyki i wielu innych branżach. /p>

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+