Careers-HeroImageLarge

Práce a kariéra

Kromě nejnovějších technologií si vysoké standardy, které naši zákazníci požadují od monitorů společnosti Sharp NEC Display Solutions, vyžadují i profesionální znalost technologií, kterou využívají odborníci. To je důvod, proč stále hledáme zaměstnance s příslušnými odbornými znalostmi.

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

Název naší společnosti zdůrazňuje naši vedoucí pozici na trhu s displeji a naši úlohu jako jednotnou společnost v oblasti řešení zobrazování - Sharp NEC display solutions, pro zvýšenou efektivitu a individuální produktivitu, pro co nejlepší investiční návratnost (ROI) a ochranu investice.

Ať jsou vaše potřeby jakékoliv, společnost Sharp NEC Display Solutions má pro vás ten správný produkt. Žádný jiný prodejce vám nedokáže nabídnout tak rozsáhlé portfolio zaměřené na řešení, jakým se dnes může pochlubit společnost Sharp NEC Display Solutions. Společnost Sharp NEC Display Solutions spojuje odborníky v tomto odvětví a nabízí jednotné místo kontaktu, aby poskytovala celkové řešení zobrazování pro různé vertikální trhy.

Hodnoty společnosti Sharp NEC Display Solutions

Hodnoty naší společnosti byly stanoveny na dosažení úspěchu prostřednictvím spolupráce:

  • otevřená komunikace
  • vzájemný respekt
  • vlastnictví na daný účel
  • závazky vůči zákazníkovi
  • vášeň pro inovace

Tyto základní hodnoty představují hlavní principy pro všechny manažery a zaměstnance v rámci naší společnosti. Společnost Sharp NEC Display Solutions je navíc zaměstnavatelem poskytujícím stejné pracovní příležitosti a podporuje pozitivní a rozmanité prostředí pro všechny své zaměstnance.