Careers-HeroImageLarge

Práce a kariéra

Kromě nejnovějších technologií si vysoké standardy, které naši zákazníci požadují od monitorů společnosti NEC Display Solutions, vyžadují i profesionální znalost technologií, kterou využívají odborníci. To je důvod, proč stále hledáme zaměstnance s příslušnými odbornými znalostmi.

NEC Display Solutions Europe GmbH

Společnost NEC Display Solutions nabízí spolehlivé produkty, které jsou podporovány rozsáhlou infrastrukturou technické podpory na území Evropy. Společnost NEC Display Solutions je jedním z předních dodavatelů technologií zobrazování v oblasti LCD monitorů a projektorů. Nabízíme široké portfolio displejů, od základních po profesionální, jako jsou např. velkoformátové monitory, grafické monitory pro barevně kritické aplikace nebo diagnostické monitory pro zdravotnictví. Nabídka projekčních zařízení zahrnuje výrobky pro různé uplatnění, od lehkých přenosných projektorů, přes projektory pro podnikatelské účely, až po zařízení určená k nepřetržitému provozu a digitální zařízení pro kina.

Dceřiná společnost NEC Display Solutions Japan se 100 % vlastnickým podílem patřící ke společnosti NEC Corporation NEC Display Solutions Europe GmbH, využívá oceněné zobrazovací technologie a pokročilý výzkum a vývoj, přičemž vychází z bohaté historie inovací produktů. Kvalitu značky NEC ilustrují i firemní programy zaměřené na zákazníka, technická podpora předních průmyslových odvětví a servisní výhody zobrazovacích řešení, které nemají konkurenci.

Více informací o naší společnosti

Hodnoty společnosti NEC Display Solutions

Hodnoty naší společnosti byly stanoveny na dosažení úspěchu prostřednictvím spolupráce:

  • otevřená komunikace
  • vzájemný respekt
  • vlastnictví na daný účel
  • závazky vůči zákazníkovi
  • vášeň pro inovace

Tyto základní hodnoty představují hlavní principy pro všechny manažery a zaměstnance v rámci naší společnosti. Společnost NEC Display Solutions je navíc zaměstnavatelem poskytujícím stejné pracovní příležitosti a podporuje pozitivní a rozmanité prostředí pro všechny své zaměstnance.

Podniková příslušnost

V rámci celosvětového programu „NEC Make-a-Difference Drive“ doporučujeme našim zaměstnancům, aby se zapojili do projektů podnikové příslušnosti a aktivně podporovali charitu. Společnost NEC Display Solutions rovněž sponzoruje vybrané projekty.

Další informace o našich aktivitách