Provozní Podmínky

Operational-Guidelines_24-7-Operation

Provoz 24/7

Desktop displeje Sharp/NEC jsou navrženy tak, aby zajistily dlouhodobou spolehlivost. Jsou to displeje, které jsou primárně určeny pro běžné kancelářské použití a pro použití v různých technologiích, v závislosti na konkrétní aplikaci a požadavcích uživatele.

Desktop Displays Operational Guidelines (PDF)

Public displeje Sharp/NEC jsou navrženy tak, aby zajistily dlouhodobou spolehlivost. Produkty se ale liší podle stupně certifikace pro dobu provozu.

Large Format Displays Operational Guidelines (PDF)

support-value-added-services-24-7-LFD

Pokyny pro čištění a dezinfekci displejů Sharp/NEC

Udržování zařízení bez prachu a otisků prstů zajistí, že si budete užívat nejlepší možný zážitek ze sledování, ale je nezbytné dodržovat tyto jednoduché kroky, abyste zabránili poškození povrchů. V rámci současné hrozby systému Covid-19 naše doporučené pokyny popisují, jak bezpečně dezinfikovat vaše zařízení, aby podporovaly opatření pro kontrolu infekce.

Pokyny se vztahují na všechny stolní monitory, projektory a velkoformátové displeje ((interaktivní i neinteraktivní) včetně dálkových ovladačů.

NEC Cleaning Instructions (PDF)

support-restartprojection

Pokyny pro projekční zařízení Sharp/NEC

Jak chránit vaše projekční zařízení Sharp/NEC, když může být instalace vašeho divadla / post produkce na chvíli uzavřena.

Best Practice Guidance (PDF)

Restartujte kontrolní seznam údržby před zapnutím projekčního zařízení Sharp/NEC po dlouhé době nečinnosti.

Best Practice Guidance Restarting (PDF)

OperationalGuidlines

Usměrnění pro orientaci LCD displejů při instalaci

Na šířku/na výšku
LCD displeje jsou navrženy a vyrobeny pro standardní použití ve vertikální poloze. Některé modely lze používat jen v orientaci na šířku, zatímco jiné i na výšku. Správný směr otočení najdete v návodu k použití výrobku.

Čelní stranou nahoru/čelní stranou dolů
Při používání v této poloze jsou provozní podmínky odlišné než při používání ve standardní vertikální poloze. Pro zajištění správného a účinného odvádění tepla musí být maximálně povolená teplota okolí nižší než 35 °C a ventilátory musí být aktivní (zapnuté), aby se zvýšilo proudění vzduchu a zajistil normální provoz zařízení. Upozorňujeme, že obraz na LDC displeji se postupem času může měnit. Jde o standardní vlastnost technologie LCD panelů, kterou nelze reklamovat.