Provozní Podmínky


support-value-added-services-24-7-DD

Provoz 24/7

Desktop displeje Sharp/NEC jsou navrženy tak, aby zajistily dlouhodobou spolehlivost. Jsou to displeje, které jsou primárně určeny pro běžné kancelářské použití a pro použití v různých technologiích, v závislosti na konkrétní aplikaci a požadavcích uživatele.

Public displeje Sharp/NEC jsou navrženy tak, aby zajistily dlouhodobou spolehlivost. Produkty se ale liší podle stupně certifikace pro dobu provozu.


support-value-added-services-24-7-LFD

Pokyny pro čištění a dezinfekci displejů Sharp/NEC

Udržování zařízení bez prachu a otisků prstů zajistí, že si budete užívat nejlepší možný zážitek ze sledování, ale je nezbytné dodržovat tyto jednoduché kroky, abyste zabránili poškození povrchů. V rámci současné hrozby systému Covid-19 naše doporučené pokyny popisují, jak bezpečně dezinfikovat vaše zařízení, aby podporovaly opatření pro kontrolu infekce.

Pokyny se vztahují na všechny stolní monitory, projektory a velkoformátové displeje (interaktivní i neinteraktivní) včetně dálkových ovladačů.


support-restartprojection

Pokyny pro projekční zařízení Sharp/NEC

Jak chránit vaše projekční zařízení Sharp/NEC, když může být instalace vašeho divadla / post produkce na chvíli uzavřena.

Restartujte kontrolní seznam údržby před zapnutím projekčního zařízení Sharp/NEC po dlouhé době nečinnosti.