Typy servisu

Throughout the EMEA region there is an extensive network of more than 40 authorised service partners available.

Depending on the region, either exchange service, collect repair and return service or return to base service is available as a standard.

ServiceTypes-Exchange

Služba DOA

Zákazník dostane z výroby nový produkt se stejnými nebo vyššími technickými parametry a ASC zabezpečí vyzvednutí vadného produktu zákazníka. Zákazník si ponechá náhradní produkt. Společnost Sharp/NEC opraví a zrenovuje vadný produkt a opět jej použije v jiných případech. Náklady na dopravu - obousměrně - hradí společnost Sharp/NEC.

Poznámka: Služba DOA platí prvních 15 dni od data nákupu produktu zákazníkem.

ServiceTypes-DeadOnArrival

Servis produktů nefunkčních po přijetí (DOA - Dead-on-Arrival Service)

Zákazník dostane z výroby novou jednotku se stejnými nebo vyššími technickými parametry a ASC zajistí vyzvednutí chybného zařízení zákazníka. Zákazník si ponechá náhradní zařízení. Společnost Sharp/NEC opraví a zrenovuje vadné zařízení a opět jej použije v jiných případech. Náklady za dopravu - obousměrně - hradí společnost Sharp/NEC.

Poznámka: Služba DOA platí prvních 15 dnů od data nákupu produktu zákazníkem.

Dostupnost služby závisí na daném regionu

ServiceTypes-CollectRepairReturn

CRR služba pro vyzvednutí, opravu a vrácení výrobků

ASC zařídí vyzvednutí vadného zřízení, jeho opravu a vrácení zákazníkovi. Náklady na dopravu - obousměrně - hradí společnost Sharp/NEC.

ServiceTypes-ReturnToBase

RTB služba vrácení výrobku do servisu

Zákazník přinese nebo odešle zařízení do autorizovaného servisního střediska na vlastní účet. ASC opraví vadné zařízení a vrátí jej po opravě zákazníkovi. Náklady na vrácení zařízení zákazníkovi hradí společnost Sharp/NEC

ServiceTypes-DeReInstall

Služba deinstalace/reinstalace

Služba deinstalace/reinstalace zařízení zahrnuje návštěvu kvalifikovaného technika na místě následující pracovní den. Po vyhodnocení poruchy technik buď poruchu opraví na místě, nebo výrobek vymění.

  • Služba následující pracovní den
  • Dodání náhradní jednotky zákazníkovi
  • Výměna na místě technikem
  • Deinstalace vadné jednotky
  • Reinstalace náhradní jednotky
  • Zkouška funkčnosti náhradní jednotky
  • Vyzvednutí vadné jednotky u zákazníka

Služba je v současnosti dostupná v Itálii, Francii, Španělsku (na pevnině), Portugalsku, Německu, Norsku a Spojeném království. Přidají se i další země.

ServiceTypes-OnSite

Servis na místě

Pro velkoformátové displeje Sharp/NEC je k dispozici servis na místě. V případě technické poruchy se dostaví technik, který jednotku opraví na místě. Pokud není oprava možná, jednotka se vymění.

Dostupnost služby závisí na daném regionu servisu.