NarrowBezelDisplays-HeroImageLPLarge

Desktop displeje NEC s úzkým rámečkem

Čím více uvidíte, tím více můžete udělat ” – Desktop displeje NEC Multisync® s úzkým rámečkem

Desktop displeje s úzkým rámečkem potvrzují snahu společnosti NEC minimalizovat dopad na životní prostředí a zároveň poskytnout vynikající výkon se skvělou ergonomií.

NarrowBezelDisplays-SideImage

Při návrhu těchto desktop displejů s úzkým rámečkem se NEC soustředila právě na tyto aspekty:

 

  • Snížení ekologické stopy na minimum, bez kompromisu ve velikosti obrazovky – elegantní design s velmi úzkým rámečkem 0,8 mm ze tří stran nebo ze čtyř stran minimalizuje rušivé oddělení pracovní plochy mezi jednotlivými displeji ve vice monitorové konfiguraci displejů. V multi-monitorových sestavách nabízí displeje nový profesionální vzhled svým elegantním designem.
  • Vyšší produktivita – konektivitu až čtyř displejů lze zajistit díky DisplayPort out výstupu pouze jediným kabelem, a to až do rozlišení 4K (např. 4x EX241UN).
  • Ochrana životního prostředí a úspora nákladů – integrovaný „human sensor“ zajistí aktivaci úsporného režimu v situaci, kdy uživatel aktuálně na displeji nepracuje. Ambient light senzor pak upraví jas displeje v závislosti na okolním osvětlení tak, aby optimalizoval čitelnost obsahu.
  • Ochrana očí před únavou a poškozením zraku – Integrovaná technologie „Low Blue Light“, displej odfiltruje nebezpečné emise modrého světla, čímž chrání oči uživatelů před nebezpečnými důsledky jako je šedý zákal a makulární degenerace.

Displej s 3-stranným ultratenkým rámečkem NEC MultiSync® EA245WMi je dostupný od října 2016, v černé i bílé barvě.

Displej s 4-stranným ultratenkým rámečkem NEC MultiSync® EX241UN je dostupný od listopadu 2016, v černé i bílé barvě.

Displeje jsou vhodné pro použití v prostředí, jako jsou firemní kanceláře nebo finanční instituce. Zákazníci v celé řadě odvětví tak budou mít nezanedbatelný profit z celé řady funkcí zaměřených na ochranu zdraví a úsporu energie.


Detaily o produktech

 

MultiSync® EX241UN

MultiSync® EA245WMi-2