UNTechnology-HeroImageLPLarge

Lámeme technologické limity

Jak vylepším svou video stěnu?

Objevte pět vylepšení u nových displejů UN551S and UN551VS jenž udělají vaši vide stěnu ještě atraktivnější.

Uvedením nových UN551S and UN551VS, NEC nastavuje vyšší standard bezrámečkových technologií. Homogenní obraz, snadná instalace displejů to umožňuje jednoduše vytvořit jednu perfektní obrazovou plochu.

UNTechnology-SideImage

Pět vylepšení u nových displejů UN551S a UN551VS:


1. Nový panel vytváří dokonale hladký povrch LCD stěny

Nová bezrámečková konstrukce UltraNarrow displejů vypadá jako jeden velký hladký LCD panel. Obrovská zobrazovací plocha vytvořená z několika displejů nabízí je zcela rovný a homogenní obraz na celé LCD stěně.


2. Ultra-tenký design rámečku vytváří tu nejmenší mezeru mezi displeji

Displej je vyroben s prakticky neviditelnou 0,9mm mezerou obrazu. Rámeček mezi displeji je tak minimální, že jej téměř nepostřehnete.

UNTechnology-DetailImage

3. IPS technologie panelu přináší intenzivní barvy a široké pozorovací úhly

Nové 55“ displeje používají IPS technologii panelu pro vynikající kvalitu obrazu a perfektní reprodukci barev i při krajních pozorovacích úhlech a to jak na šířku tak i na výšku. Tato nová technologie panelu je ideální pro maloobchodní reklamy a venkovní reklamy, TV vysílání, restaurace rychlého občerstvení, veřejná prostranství, kde vylepšené vizuální zážitky mohou výrazně ovlivnit vaše zákazníky.


4. Navrženo pro nepřetržitý provoz 24/7

Modely NEC UN551S a NEC UN551VS jsou společně navrženy pro pro provoz 24/7. Jas displejů je navržen pro použití nejen v kritických aplikacích ale také v oblasti Digital Signage. Oba modely NEC UN551S a NEC UN551VS při nastavené svítivosti 500 cd/m² dávají dostatečný výkon v místech kde okolní osvětlení není výrazné. Model UN551S se vysokou svítivostí 700 cd/m² nabízí vyšší svítivost v místech kde je vyšší okolní osvětlení bez dopadu přímého slunečního světla na displej.


5. Nová generace nejvýkonnějších OPS Slot-in počítačů

Šestá generace procesorů Intel® Core™ nabízí dokonalý plynulý a ostrý obraz v UHD rozlišení bez ztráty kvality. V benchmarkových testech 3DMark06 a Passmark08 Slot-in PC s novými procesory Intel dávají o 100% více výkonu v 3D a o 40% více celkového výkonu v porovnání s předchozí řadou procesorů. Podpora UHD rozlišení je řešena interní distribucí signálu do všech displejů ve stěně pomocí Daisy Chain. Slot in PC je perfektní řešení pro distribuci video signálu v bezrámečkových stěnách s jednoduchou distribucí zvuku a ovládání displejů (LAN nebo RS-232).