LASeries-SimpleMeeting_heroImage_large

Jednoduše bezpečnější schůzky

Když potřebujete zajistit bezpečnost a zároveň podpořit produktivitu hybridních schůzek.

Řada Sharp LA

Přináší pokročilé profesionální funkce pro uživatele z řad podniků, chrání nejvyšší standardy zabezpečení IT a zároveň podporuje maximální výběr a flexibilitu. Slot Intel®SDM rozšiřuje možnosti přizpůsobení displeje, což umožňuje bezpečnou a bezproblémovou integraci do podnikových IT systémů, nebo využijte předinstalované funkce včetně Sharp Meeting Launcher pro rychlý přístup k oblíbeným aplikacím a VC platformám, software FlatFrog Board for Rooms pro spolupráci na tabuli a AirServer™ pro bezdrátové sdílení obrazovky.

Řada LA podporuje libovolnou orientaci, včetně orientace čelem vzhůru, což umožňuje instalaci na stůl, nakloněný stůl nebo více tabulí vedle sebe až pro tři displeje. Uživatelé mohou připojit svůj vlastní notebook, bezpečně a spolehlivě prostřednictvím připojení USB-C, což poskytuje nejlepší všestrannost při hybridních schůzkách a spontánní spolupráci.

Elegantně a bezproblémově se integruje do špičkových zasedacích místností a zasedacích místností, poskytuje spolehlivý výkon s dlouhou životností při minimálních energetických nárocích.

Intel Logo 24/7 Certified Operation Logo Crestron Logo Cisco Logo ClickShare Conference Logo NaViSet Administrator 2 Logo USB Type-C Logo Pen-on-Paper Logo

Nejlepší obrazový výkon ve své třídě

Displeje řady LA zaujmou vysokým jasem, panelem s vysokým stupněm zmatnění a prvotřídní povrchovou úpravou skla, které zajišťují optimální čitelnost obsahu i v dobře osvětlených zasedacích místnostech bez rušivých odrazů, odlesků nebo otisků prstů.

Intuitivní psaní

Řada chytrých interaktivních displejů kombinuje intuitivní psaní jako reálné "pero na papíře“, pokročilé interaktivní funkce, jako je Windows Ink, nereaguje na opření dlaně o displej a disponuje jedinečnou citlivostí na tlak,, které poskytuje integrovaný prémiový dotykový systém FlatFrog InGlass™ M5.

Volitelný SDM-L Slot-in PC Collaboration

Slot Intel™ SDM rozšiřuje možnosti přizpůsobení displeje a umožňuje bezproblémovou integraci s podnikovými IT systémy. Při použití volitelného SDM-L Slot-in PC Collaboration mohou uživatelé využívat předinstalované funkce, jako je nový Sharp Meeting Launcher, software FlatFrog™ Board for Rooms whiteboarding a AirServer™ pro bezdrátové sdílení obrazovky.

SDM Slot-In PC Collaboration - Sharp NEC Display Solutions

Předinstalované aplikace na SDM-L Slot-in PC Collaboration

Sharp Meeting Launcher

Sharp Meeting Launcher poskytuje rychlý a snadný přístup k aplikacím, nabízí bezpečné a uzamčené prostředí počítače se systémem Windows.

 • Režim kiosku se zamčenou celou obrazovkou
 • Speciální nastavení zabezpečení počítače
 • Funkce obnovení schůzky
FlatFrog

FlatFrog Board for Rooms je cloudový software pro spolupráci na tabuli, který usnadňuje hybridní práci a je stejně produktivní pro všechny, ať už se nacházíte kdekoli.

 • Je navržen tak, aby byl stejně intuitivní jako vaše běžná tabule se suchou gumou
 • Přidávejte samolepicí poznámky a vybírejte z různých šablon
 • Spolupracujte z libovolného zařízení

Získejte roční bezplatnou licenci FlatFrog Board for Rooms k displeji Sharp řady LA!

AirServer

AirServer vám umožní začít prezentovat včas díky nativnímu bezdrátovému zrcadlení obrazovky, podpoře AirPlay, Google Cast, Miracast a přístupu pro hosty spolu s mnoha inovativními funkcemi.

 • Nejsou potřeba žádné aplikace ani klíče
 • Zobrazte svůj vlastní obsah mezi relacemi
 • Odvysílejte svá oblíbená média a další aplikace s podporou Chromecastu

Připojení jedním kabelem pro BYOM

Uživatelé mohou bezpečně připojit své vlastní notebooky přes USB-C pro maximální všestrannost při hybridních schůzkách. Připevněte kameru nebo soundbar na horní část displeje řady LA pomocí přiloženého držáku kamery a připojte jej k USB-hubu displeje. Pomocí kabelu USB-C připojte notebook k displeji a okamžitě spusťte videokonferenci.

5M USB Type-C Cable - Sharp NEC Display Solutions

Vestavěné ECO senzory pomáhají šetřit energii

Úspory energie lze dosáhnout pomocí vestavěných ekologických senzorů, jako je pohybový senzor, který zapíná nebo vypíná displeje, když do místnosti vstupují nebo ji opouštějí lidé. Senzor jasu automaticky řídí jas displeje s ohledem na aktuální využití a vnější jas.

Webové stránky Sharp NEC Green Vision

Zabezpečení

Řada Sharp LA přináší pokročilé profesionální funkce pro podnikové uživatele, chrání nejvyšší standardy zabezpečení IT a zároveň podporuje produktivitu při hybridních schůzkách.

Podpora univerzálních instalací

Řada Sharp LA podporuje libovolnou orientaci, včetně orientace FACE UP čelem vzhůru, což umožňuje instalaci na stůl, nakloněný stůl nebo více desek vedle sebe až pro tři displeje. Nejenže můžete nainstalovat až tři displeje vedle sebe a vytvořit tak velké digitální plátno, ale jedinečný ovladač Sharp Multi-Board Driver umožňuje současný zápis až na tři obrazovky.

Versatile Installations

Vzdálené a bezpečné ovládání zařízení pomocí NaViSet

NaViSet Administrator 2 je univerzální softwarové řešení vzdálené podpory, které spravuje většinu zobrazovacích zařízení Sharp/NEC a počítačů se systémem Windows, včetně nové řady Sharp LA.

 • Snižuje nároky na správu a náklady
 • Snadnější správa rozsáhlých vizuálních majetků
 • Umožňuje podrobnou analýzu využití zařízení

Stránky produktu NaViSet

NaviSet App

Dostupné možnosti a služby s přidanou hodnotou

Široká škála možností a služeb obohacuje možnosti přeměny displejů Sharp řady LA na řešení šité na míru vašim jedinečným potřebám.

Možnosti a služby dostupné pro

Sharp PN-LA652
Sharp PN-LA752
Sharp PN-LA862

Objevte celou řadu displejů Sharp Collaboration Displays

Je to tak snadné jako ABC!