ME-Series_heroImage_large

Sharp MultiSync® ME2 Series - všestranně použitelný displej

Druhá generace řady ME nabízí nejlepší vizuální výkon a hodnotu ve své třídě a nabízí profesionální funkce pro zasedací místnosti a signage aplikace.

Multifunkční displej MultiSync® s panelem s vysokým stupněm zmatnění, nativním připojením USB-C a rychlou detekcí vstupů oslovuje podnikové uživatele jednoduchostí "Bring Your Own Device", podporou hybridních pracovních postupů a spontánních schůzek.

ME-Series-1

MultiSync® ME Series 2nd Generation

43″ to 65″

icon_Meeting-and-conferencing
Meeting and Conferencing
High haze
400 cd/m² (43″)
450 cd/m² (50″–65″)
Metal back cover
Android OS SoC
icon_Advanced-Signage
Advanced Signage

Seznamte se s výhodami

ME-Series-2

Výkonný System-on-Chip upřednostňuje bezpečnost a flexibilitu

Integrovaná platforma systému na čipu podporuje přehrávání náročných mediálních obsahů přes USB nebo interní úložiště a možnost instalace aplikací pro systém Android. Operační systém Android 13 CTS, který je určen pro podnikové uživatele, přináší nejmodernější funkce a bezpečnostní protokoly. Vedle vysoké kompatibility s pracovišti a systémy pro správu obsahu je víceúčelová řada ME ideální pro nákladově citlivé signage aplikace, včetně integrace do podnikových IT systémů pro aplikace v zasedacích místnostech.

Nabídka OSD menu byla přepracována a nabízí menu v atraktivním estetickém designu zaměřeném na uživatele.ME-Series-3

Špičková vizuální kvalita v dané třídě

Díky podpoře nativního rozlišení 3840 x 2160 s plnou kompatibilitou HDR v celé řadě ME je obsah prezentován v živé kvalitě podobné realitě. Profesionální panel s vysokým stupněm zmatnění (PRO 25) zajišťuje nejlepší viditelnost ve své třídě i při vysokém okolním osvětlení a eliminuje nepříjemné odrazy a odlesky od oken nebo jiných zdrojů světla.

logo_class-leadingRobustní a zároveň elegantní kvalitní konstrukce

Celokovové šasi je důkazem kvality značky, která zaručuje robustní odolnost požadovanou v komerčním prostředí. Diskrétní integrované úchyty pro přenášení zajišťují bezproblémovou a bezrizikovou instalaci.

Kovová konstrukce také podporuje přirozený odvod tepla, zatímco vnitřní teploty jsou monitorovány v reálném čase prostřednictvím integrovaného tepelného čidla, což zajišťuje bezpečnost a dlouhou životnost.

Nová řada ME je až o 33 % lehčí než předchozí modely, aniž by byla snížena spolehlivost, zatímco úzký rámeček zajišťuje, že veškerá pozornost je věnována důležitému obsahu, ať už je prezentován na výšku nebo na šířku.

ME-Series-4ME-Series-5

Optimalizováno pro konferenční hovory

Nativní připojení USB-C, rychlá detekce vstupů a funkce WiFi oslovují podnikové uživatele pro pracovní postupy Bring Your Own Device, ochranu začlenění a zvýšení produktivity pomocí jediného kabelového připojení mezi notebookem a displejem.

Připojte zařízení pro spolupráci, jako jsou soundbary, mikrofony a kamerové systémy, prostřednictvím integrovaného rozbočovače USB a nakonfigurujte si dokonalé uspořádání zasedací místnosti bez změti kabelů.

icon_optimised

Řešení pro schůzky a spolupráciFunkce detekce vstupů

Displej řady ME reaguje okamžitě po připojení zdroje a automaticky přepíná mezi vstupy, čímž eliminuje případné problémy s připojením v zasedací místnosti.

Automatická detekce až tří vstupů zajišťuje, že přehrávaný obsah bude vždy viditelný, pokud primární zdroj selže.

ME-Series_FirstDetect


Detekce prvního
Nastavení na “First Detect” umožňuje automatické zapnutí displeje, když je k němu připojen jakýkoli zdroj.

ME-Series_StandardDisplay


Standardní displej
Pokud zdroj selže, zobrazí se prázdná obrazovka.

ME-Series_MESeries


MultiSync® ME Series
Pokud zdroj selže, displej se automaticky přepne na další prioritní zdroj, což umožňuje nulovou dobu výpadku displeje.ME-Series-9

Home Screen Launcher

Užívejte si snadný přístup ke klíčovým aplikacím a nastavením, které jsou okamžitě k dispozici při spuštění. Integrovaný webový prohlížeč lze použít pro přístup k internetu a streamování a Průzkumník souborů pro navigaci na interních nebo externích úložných jednotkách. Integrovaný přehrávač médií poskytuje přístup k načítání souborů do interního úložiště nebo k přehrávání přes USB, přičemž obsah k přehrávání lze naplánovat a sestavit seznamy skladeb podle potřeby.Vylepšený IR přijímač

Infračervený přijímač je umístěn za panelem, což umožňuje volitelně integrovat ochranná skla nebo dotykové vrstvy, aniž by byla ovlivněna funkčnost dálkového ovládání.Logo_NaviSet

Vzdálená správa

Využijte bezplatný software pro správu majetku - NaViSet Administor 2, k centrální správě celého majetku displejů NEC a počítačů se systémem Windows. Snižte provozní náklady a optimalizujte zdroje prostřednictvím správy úkolů, reportování a funkcí ovládání na vyžádání s pohodlím komplexního řešení vzdálené podpory.

Webové stránky produktu NaviSet

Integrovaný přehrávač médií

Je připraven k okamžitému nasazení samostatných informačních tabulí, vytváří seznamy skladeb a plánuje obsah pomocí integrovaného přehrávače médií.


Potřebujete více informací?

Produkty, možnosti a služby s přidanou hodnotou

Široká škála možností a služeb obohacuje možnosti přeměny displejů řady ME na řešení šité na míru vašim jedinečným potřebám.

Sharp MultiSync® ME432 Sharp MultiSync® ME552 Sharp MultiSync® ME502 Sharp MultiSync® ME652


Brožury

Sharp NEC MultiSync ME2 Series   Přehled produktů

Filmové klipy

Představení nové generace řady MultiSync® ME

 

Technický přehled řady MultiSync® ME