OPS_heroImage_large

Zlepšete kdykoliv výkon Vašeho displeje

Platforma výpočetních řešení od společnosti Sharp/NEC poskytuje inteligentní a bezproblémové propojení mezi zdrojem a displejem a poskytuje výkonné a přizpůsobené digitální nápisy připravené na budoucnost. Zjednodušuje instalaci, používání a údržbu zařízení a zároveň usnadňuje modernizaci zařízení pro digitální nápisy.

Široká škála vyměnitelných zasouvacích doplňkových výrobků spolu s přizpůsobitelnou úrovní výkonu umožňují vytvářet řešení na míru, které jsou perfektně sladěny s individuálními požadavky

ComputingSolutions-VideoScreenshot


Slot-In Option zajistí jednodušší a pružnější prezentaci obsahu v oblasti digital signage, bez dodatečných kabelů nebo zařízení.

ComputingSolutions-1


Benefity

  • Snadná instalce
  • Vysoká flexibilita
  • Nízké TCO
  • Jednoduché použití
  • Bezpečná investice

Dostupné volitelné doplňky

  • Slot-In PC OPS
  • Slot-In PC SDM
  • Raspberry Pi
  • HDBaseT řešení
  • SDI řešení

Jste připraveni na vstup do světa displejů s otevřenou platformou?

Otevřené modulární zasouvací výrobky se buď vkládají do slotu OPS/SDM nebo jsou integrovány ve slotu výpočtového modulu.

Nabízejí zaměnitelný výběr řešení včetně výpočetní technologie, přehrávání médií a distribuce signálu (např.AVoverIP) pro neomezenou univerzálnost.

Pokud se budoucí požadavky změní, lze integrovaný modul příslušně upgradovat nebo překonfigurovat, aniž by bylo nutné vyměnit displej.

ComputingSolutions-3

Vyberte si úroveň výkonu - nemusíte vyměnit, jen zmodernizujete

ComputingSolutions-2


Základní výpočetní technika - Informovat o počítačových řešeních pro základní nápisy a bezdrátové prezentační aplikace.

Produkty

Výpočetní technika střední třídy - Ukažte hodnotu s výpočetními řešeními pro 4K video a dynamický obsah.

Produkty

Výpočetní technika pro pokročilé - Bavte se s výpočetními řešeními pro dynamické nápisy, videostěny a kioskové aplikace a řídicích místnostech (Hiperwall).

Produkty

Výpočetní technika Enterprise - Sjednocená komunikace a interakce ve společných zasedacích místnostech.

Produkty


Benefity

Snadná instalace

OPS/SDM produkty jdou jednoduše zasunout do displeje a jsou tak elegantním, nenápadným řešením, bez kabelů, s připojením pro napájení, video, audio a ovládání přes RS232.

Vysoká flexibilita

Produkty Sharp / NEC s možností slotů nabízejí zaměnitelný výběr řešení, včetně výpočetní technologie, distribuce signálu, přehrávání médií a bezdrátového přenosu dat.

Integrované řešení umožňuje upgradovat kompatibilní displeje a projektory na řešení šité na míru, které odpovídá specifickým požadavkům jakéhokoli vertikálního sektoru, jako je letectví a doprava, korporace, vzdělávání, energetika a utility, maloobchod a značení. Variabilita a flexibilnost Slot in řešení umožňuje výběr produktů přesně podle potřeb zákazníka.

Nízké TCO a dlouhodobou použitelnost

Průmyslové a vložené komponenty umožňují nízkou spotřebu energie, což znamená významnou úsporu energie a delší životní cyklus produktu, ve srovnání s ostatními spotřebními výrobky.

Závazek Sharp / NEC k nejvyšším standardům kvality a pečlivý výběr průmyslových komponent zajišťuje nízkou poruchovost a vhodnost pro aplikace 24/7.

Pokud dojde k poruše, vestavěnou jednotku lze snadno vyměnit, aniž byste museli vyměňovat celý displej. Na displej i vestavěný modul se vztahuje 3letá záruka s dalšími výměnnými službami v rámci EMEA.

Jednoduché použití

Jediné kontaktní místo pro servis a údržbu. Displej nebo projektor Sharp/NEC, který obsahuje doplňkové slotové řešení má odpovídající záruku a jeden servisní kontakt pro oba produkty

Pokud vyžaduje slotové řešení údržbu nebo aktualizaci lze jej snadno vyjmout.

Plug-in servisní modul, Standalone Adapter dokonce umožňuje OPS/SDM produkt otestovat bez nutnosti instalace.

Bezpečná investice

Infrastruktura a design s dlouhou životností, což znamená, že jej můžete použít i když inovujete Váš displej nebo projektor. Komponenty pro průmyslové účely zajišťují nízkou poruchovost a vhodnost pro použití v provozu 24/7.

Mimo to záruka 3 roky platí nejen pro displej a projektor, ale i pro vložený OPS/SDM produkt.

 

Computing řešení - Produkty   ComputingSolutions-4

Zasouvací počítače OPS

Zasouvací doplňky založené na OPS jsou kompatibilní s „otevřenou specifikací zasouvatelných zařízení“, která je prvním průmyslovým standardem digitálních nápisů; OPS poskytují širokou škálu volitelných výpočtových výkonů pro přehrávání médií, jakož i systémy na přenos signálu.


ComputingSolutions-7-1

Intel® Smart Display Modules (SDM)

Intel® poskytuje stejnou úroveň inteligence a interoperability jako Open Pluggable Specification (OPS), ale v menším provedení a bez krytu, což umožňuje integraci do moderních tenkých profilů.

The Intel® SDM je validován pro komerční a vestavěné použití, spolehlivý v 24/7 provozovaných aplikacích.


ComputingSolutions-5

Výpočtový modul Raspberry Pi

Otevřený, modulární a výkonný výpočtový modul Raspberry je úplně k dispozici a dokáže se přizpůsobit individuálním potřebám používání. Bezproblémová vstavěná inteligence umožňuje inteligentní připojení k internetu věcí (IoT) pro digitální nápisy, jakož i prezentační využití.

Integrátoři těží z obrovského počtu již dostupných řešení open-source podporujících širokou škálu operačních systémů, uživatelé těží z přímého přístupu uživatelů k různým systémům pro správu obsahu třetích stran prostřednictvím partnerství Sharp / NEC s předními poskytovateli softwaru.

Předinstalovaný na výpočetním modulu Raspberry Pi s modulární sadou MPi4 NEC MediaPlayer Kit nebylo nikdy jednodušší vytvářet intuitivní obsah značení přímo z krabice.


ComputingSolutions-6

Možnosti rozhraní

Otevřené možnosti modulárních slotů od Sharp/NEC nabízejí zaměnitelný výběr řešení, včetně výpočetní technologie, přehrávání médií a distribuce signálu (např.AVoverIP) pro neomezenou univerzálnost.

Využití aplikací lze rozšířit integrací standardů konektivity, jako je HDBaseT nebo SDI, čímž se rozšíří úroveň výkonu displeje.

Integrované řešení umožňuje vylepšit displeje na zakázkové řešení, které odpovídá specifickým požadavkům jakékoli aplikace. Pokud se budoucí požadavky změní, lze integrovaný modul příslušně upgradovat nebo překonfigurovat, aniž by bylo nutné vyměnit displej.

Rozhraní a Adaptéry


 

Sharp/NEC’s scalable computing

ISE 2023 – Hiperwall Booth Tour