UpgradeAndSave_heroImage_large

Upgrade & Save

Vyměňte lampu za laser a ušetřete …

Laserový projektor NEC řady PV

Řada PV je velmi úsporné projekční řešení, které nabízí vynikající flexibilitu při instalaci, nízké nároky na údržbu a dlouhou životnost laseru, přitom však zůstává cenově výhodná a pohodlně kompaktní.

Prospekt: Nová řada PV společnosti Sharp/NEC
UpgradeAndSave-1

Technologie 3LCD vytváří brilantně živé barvy a vysoký kontrast při vysokých úrovních jasu pro vynikající vizuální vjem. K dispozici je široká škála vyměnitelných objektivů a základní profesionální funkce včetně rozsáhlého lens shiftu objektivu a geometrické korekce, které lze snadno spravovat pomocí ovládacího softwaru ProAssist.

Pro vizualizaci ve velkých prostorách nabízí řada PV vynikající hodnotu pro sektor vysokoškolského vzdělávání, firem, volného času a pohostinství.

Přejít na model NEC PV800UL se svítivostí 8 000 lumenů
Přejít na model NEC PV710UL se svítivostí 7 100 lumenů
Čas oslavit!

Na letošním InfoComm jsme právě vyhráli cenu „Best of Show“, kterou uděluje ProjectorCentral.com, za náš nový laserový projektor NEC PV710UL 3LCD!

Přečtěte si, proč si náš kompaktní model s nízkou hmotností zaslouží toto uznání: lws.co/3CYerxH

PV701UL_InfoComm2023_Award
Produktový manažer Alistair Round představuje řadu PV na stánku Sharp/NEC na ISE v Barceloně. Podívejte se na video:
UpgradeAndSave-2

Více úspor, méně odpadu, zůstaňte v klidu Laserová projekce od společnosti

Sharp/NEC přináší výjimečný výkon s dlouhou životností, živými barvami a nízkou hlučností ventilátoru. Pro uživatele jsou přínosem cenově výhodné celkové náklady na vlastnictví přístroje, díky jeho minimální údržbě, jelikož není třeba výměna lampy.

Při obnově technologií v organizacích je na pořadu dne vedle snižování provozních nákladů také udržitelnost. Nová řada PV splňuje tyto požadavky a nabízí snadnou cestu k upgradu a využití vysoce účinné laserové technologie. Díky použití stejného držáku a objektivů jako u lampových projektorů NEC řady PA mohou provozovatelé získat další úspory nákladů využitím stávajícího příslušenství.

Přejít na stránky Laser Microsite

Více úspor

 • Žádná výměna lampy
 • Minimální údržba
 • O 15 % nižší spotřeba energie
PDF: Úspora nákladů

Méně odpadu

 • Využití starších objektivů
 • Žádná likvidace světelných zdrojů
 • Opětovné použití stávajícího stropního držáku*
 • Recyklovatelné komponenty

*kompatibilní s původními kabelovými kryty řady PA3

PDF: Využijte svůj starší objektiv

Zůstaňte v klidu

 • Důvěryhodná spolehlivost vysoce kvalitní značky
 • Výkon s dlouhou životností
 • Špičkový servis a podpora v oboru
Brochure: Why you should choose Sharp/NEC
Brochure: Sharp/NEC SustainabilityProč byste měli přejít z lampové na laserovou projekci?

 • Laserová projekce nabízí jasnější, živější a trvanlivější zobrazení ve srovnání s tradiční lampovou projekcí.
 • S laserovou projekcí se můžete rozloučit s výměnou lamp, což znamená obrovskou úsporu nákladů.
 • Laserová projekce spotřebovává méně energie, takže je pro vaši firmu ekologickou volbou.
 • Přechodem na laser může vaše instituce/firma výrazně snížit spotřebu energie, snížit emise uhlíku a budete tak ekologičtější.
Brožura: The Future is Bright – Laser Projector Solutions

UpgradeAndSave-3
Upgradujte nyní!

Je to nejjednodušší způsob, jak využít výhod nejnovější laserové technologie, která pomáhá uživatelům více šetřit, méně plýtvat a užívat si klidu, který přináší Sharp/NEC.


ALTERNATIVNÍ MODERNIZACE

Upgradujte na laserové zobrazení nebo na alternativní zobrazovací technologii. Pro vizualizaci velkých ploch zvažte nejnovější technologii dvLED, která dosahuje až 10leté životnosti.

Od lampy k laseru nebo od lampy k velkoformátovému displeji - existuje mnoho zdrojů vizualizace a Sharp/NEC vám může pomoci dosáhnout dokonalého přizpůsobení.

Pouze Sharp/NEC může nabídnout VŠECHNY hlavní zobrazovací technologie. Naše rady a doporučení jsou proto nezaujaté vůči jedné technologii a vycházejí výhradně z potřeb zákazníka.

Všechna odvětví, každá aplikace, jakákoli velikost - máme technologii pro dokonalé přizpůsobení. Ať už se jedná o projekci, velkoformátový displej LCD / videostěnu nebo dvLED, každá zobrazovací technologie nabízí jedinečnou výhodu. Každý scénář je jedinečný, a proto spolupracujeme s našimi zákazníky, abychom se ujistili, že k jejich potřebě přiřadíme tu správnou technologii.