Připojení pomocí nástroje Teams!

Představujeme nový displej pro spolupráci Windows -
MultiSync® WD551 od společnosti NEC, který podporuje maximální flexibilitu v případě hybridních pracovních postupů

Pro bezproblémové zážitky ze setkání s okamžitým přístupem, ať už v místnosti nebo na dálku, je MultiSync® WD551 inteligentní řešení „vše v jednom“ pro moderní konferenční prostory.

Podporuje funkci Bring Your Own Meeting (BYOM), a tak můžou uživatelé jednoduše připojit svá vlastní zařízení pomocí zabezpečeného kabelu USB-C pro okamžité sdílení obsahu a zahájení videokonferencí použitím známých nástrojů Microsoft, jako jsou například Office 365 a Microsoft Teams.

Díky integrovaným snímačům IoT shromažďuje systém WD551 telemetrické údaje ze svého prostředí, jako jsou údaje o obsazenosti místností, teplotě, osvětlení a kvalitě ovzduší, což podporuje strategie inteligentní budovy.

Overview-2

Overview


BYOM

BYOM - Přineste své vlastní setkání

WD551 nabízí jednoduché jednotné řešení pro okamžité zahájení schůze použitím jakéhokoliv zařízení.

Pomocí jednoduchého zabezpečeného kabelu USB-C připojíte své zařízení k displeji pro sdílení obsahu nebo zahájení videokonference.

Takto se umožní okamžité ovládání kamery, reproduktorů, mikrofonů, dotykové plochy a pera, jakož i nabíjení přenosného počítače.

Dva vstupy 65W USB-C umožňují plynulé přepínání mezi dvěma uživateli, přičemž se napájí obě připojená zařízení.


Užívání známých nástrojů

Pro uživatele, kteří již bez problémů používají nástroje Microsoft, jako jsou například Office 365 nebo Teams, je to jednoduchý přechod na interakci na velké obrazovce bez potřeby školení.

Bez jakéhokoliv konferenčního počítače se úsilí správců IT snižuje na minimum, protože uživatelé si jednoduše připojí svá vlastní zařízení.

FamiliarTools


Certifikováno pro Microsoft Teams

MicrosoftTeamsCertified

Certifikováno pro Microsoft Teams, díky tomu zabudovaná kamera, mikrofon a reproduktor poskytují perfektní zvuk a kvalitu obrazu v malých konferenčních místnostech.

Bezproblémové řešení BYOM okamžitě spustí schůze pomocí nástroje Microsoft Teams nebo jiných video platforem.

MicrosoftTeamsCertified-Logo


Přirozené psaní a podpora Windows Ink

Pomocí nejnovější dotykové technologie PCAP a opticky vázaného skla pro snížení paralaxy poskytuje WD551 skvělý zážitek z psaní bez ohledu na to, zda používáte prst nebo dotykové pero.

Kromě toho můžete využít podporu Windows Ink, které jsou součástí dodávky.

Aktivní pera lze odložit a nabíjet použitím přiloženého stojanu na pero.


SleekDesign

Elegantní design a vynikající kvalita obrazu

WD551 se vyznačuje elegantním moderním designem, který esteticky doplňuje současné konferenční prostory.

Díky plochému designu od okraje k okraji se povrch obrazovky velmi snadno čistí.

Antireflexní povrchová úprava skla zajišťuje dokonalou čitelnost se sníženými odrazy a minimální viditelností otisků prstů..


Inteligentní řízení prostoru

Maximalizujte využití svých konferenčních prostorů a zachovávejte optimální parametry okolního prostředí.

Displeje Windows Collaboration Displays se bezproblémově integrují do stávající správy zařízení s vestavěnými pokojovými senzory IoT a podporují strategie inteligentních budov.

Monitorujte teplotu, vlhkost a úroveň okolního osvětlení prostředí zasedací místnosti, abyste optimalizovali pohodlí a maximalizovali využití místnosti pro lepší návratnost investic.

SmartSpaceManagement

UserFriendlyControl

Uživatelský přátelské ovládání

Systém WD551 je připravený, pokud jste vy připraveni! Zabudovaný prezenční snímač automaticky zapne displej, pokud se zaregistruje osoba, a vypne ho, pokud je místnost prázdná.

Inteligentní přepínání zdrojů umožňuje plynulé přepínání mezi několika uživateli.

Kromě toho je většina nastavení a ovládacích prvků k dispozici použitím dotykového displeje OSD nebo fyzických ovládacích tlačítek v přední části displeje, díky čemuž je nyní častokrát ztracený dálkový ovladač minulostí.


Kompatibilita se zařízeními Barco ClickShare Conference CX-50 & CX-30

Windows Collaboration Display MultiSync® WD551 od společnosti Sharp/NEC spolu se zařízením ClickShare Conference CX-50 & CX-30 od společnosti Barco poskytuje uživatelům jednoduché řešení Bring Your Own Meeting (BYOM) pro okamžité zahájení mítinků a využívání bezdrátové konference jedním kliknutím pomocí tlačítka nebo aplikace.

Kombinace zařízení WD551 od společnosti Sharp/NEC a ClickShare Conference CX-50 & CX-30 od společnosti Barco nabízí celou řadu možností pro efektivnější spolupráci, takže účastníci mítinku mohou přidávat komentáře ke snímkům, využít nástroj tabule, aby se podrobnosti mohly aktualizovat v reálném čase, a díky funkci podpory technologie pro ovládání dotykem zařízení ClickShare CX-50 & CX-30 mají kontrolu nad dotykovou obrazovkou. Jednoduchost, bezproblémovost a žádný stres.

BarcoClickshareLogo

BarcoClickshareConference

UpgradeWD551

Aktualizujte svůj zobrazovací panel NEC MultiSync® WD551 Windows Collaboration Display

K dispozici je nová aktualizace firmwaru, která přináší zásadní vylepšení pro váš zobrazovací panel NEC WD551 Collaboration Display.

Ve společnosti Sharp/NEC neustále vylepšujeme naše produkty, abychom průběžně zdokonalovali uživatelský zážitek. Proto vyzýváme uživatele, aby využili tuto příležitost a posunuli svá hybridní setkání na ještě větší úroveň!

Stáhněte si nový firmware z naší webové stránky a aktualizujte svůj zobrazovací panel WD551 pomocí USB klíče.


More Information about Sharp/NEC's WD551

Detaily produktu    Videa    Stáhněte si brožuru    Příslušenství a doplňky Microsoft Teams    Demo Video    Sharp/NEC a Barco ClickShare