Program obnovy optických hranolů pro digitální kino-projektory

Špičková kvalita obrazu je pro kina z podnikatelského hlediska klíčová. Pokud se však promítací zařízení používá už několik roků, nevyhnutelně se to nepříznivým způsobem projeví na výsledném promítaném obrazu. Nový program obnovy optických hranolů Sharp/NEC představuje rychlý a nákladově efektivní proces čištění, oprav a renovace, který umocňuje provozní bezpečnost a zabezpečuje možnost dlouhodobého používání všech projektorů, které vykazují sníženou úroveň výkonu nebo jsou nefunkční. &nbsp

Product-Support-ServicePlusLogo

Jak vám program obnovy optických hranolů dokáže pomoci při běžném provozu kina?

Kina, která se potýkají se sníženou kvalitou projekce, pokud jde o zřetelnost prezentovaného obrazu, případně s nefunkčností systému, mají přístup k lokálnímu evropskému servisnímu centru, které nabízí služby čištění a opravy optických hranolů, a to dokonce i po uplynutí platnosti záruky na projektor. Poskytuje rychlé, efektivní a transparentní obnovení projekčního výkonu - nenahraditelné složky úspěšného fungování jakéhokoliv kina.

DetailImage1

Pro koho je tento program určený?

Tato služba je k dispozici všem provozovatelům kin a je obzvlášť výhodná v případech, kdy už používané projektory nejsou v záruční době a budoucí provoz kina je nutné zajistit nákladově efektivním, ale zároveň profesionálním způsobem. Díky tomu provozovatelé kin získávají bezpečnou investici s garancí dlouhodobého provozu i v případě, kdy se už na projektory nevztahuje původní záruka.

DetailImage2

Co je součástí programu?

Programu zastřešuje osvědčený proces čištění a obnovy skládající se z posouzení, obnovy a opravy ve snaze zajistit rychlý návrat do plného provozu. Po přesném diagnostickém vyhodnocení každé vadné součásti zajistí servisní středisko Sharp/NEC ve Velké Británii čištění nebo opravu optických hranolů s cílem obnovit původní užitkové vlastnosti výrobku. Tento proces obstarávají kvalifikovaní a zkušení technici vyškolení ve všech aspektech čisticích, opravárenských a nastavovacích postupů. Společnost Sharp/NEC poskytuje záruku 6 měsíců na všechny díly, které byly vyměněny při opravě.

DetailImage3

Na které projektory se služba vztahuje?

Čisticí a renovační služby poskytujeme pro následující produkty:

NEC NC1200C

Digital Cinema projektor

NEC NC2000C

Digital Cinema projektor

NEC NC3200S

Digital Cinema projektor

NEC NC900C

Digital Cinema projektor

NEC NC1000C

Digital Cinema projektor


Na koho se mám obrátit s otázkou ohledně mého současného kino-projektoru?

Potřebujete-li další informace nebo chcete-li získat individuální nabídku služeb čištění a renovace, kontaktujte naše pracoviště servisní podpory e-mailem nebo telefonicky na čísle +44 1952 237049.