Program obnovy optických hranolů pro digitální kino-projektory

Špičková kvalita obrazu je pro kina z podnikatelského hlediska klíčová. Pokud se však promítací zařízení používá už několik roků, nevyhnutelně se to nepříznivým způsobem projeví na výsledném promítaném obrazu. Nový program obnovy optických hranolů Sharp/NEC představuje rychlý a nákladově efektivní proces čištění, oprav a renovace, který umocňuje provozní bezpečnost a zabezpečuje možnost dlouhodobého používání všech projektorů, které vykazují sníženou úroveň výkonu nebo jsou nefunkční. &nbsp

Product-Support-ServicePlusLogo

Jak vám program obnovy optických hranolů dokáže pomoci při běžném provozu kina?

Kina, která se potýkají se sníženou kvalitou projekce, pokud jde o zřetelnost prezentovaného obrazu, případně s nefunkčností systému, mají přístup k lokálnímu evropskému servisnímu centru, které nabízí služby čištění a opravy optických hranolů, a to dokonce i po uplynutí platnosti záruky na projektor. Poskytuje rychlé, efektivní a transparentní obnovení projekčního výkonu - nenahraditelné složky úspěšného fungování jakéhokoliv kina.

DetailImage1

Pro koho je tento program určený?

Tato služba je k dispozici všem provozovatelům kin a je obzvlášť výhodná v případech, kdy už používané projektory nejsou v záruční době a budoucí provoz kina je nutné zajistit nákladově efektivním, ale zároveň profesionálním způsobem. Díky tomu provozovatelé kin získávají bezpečnou investici s garancí dlouhodobého provozu i v případě, kdy se už na projektory nevztahuje původní záruka.

DetailImage2

Co je součástí programu?

Programu zastřešuje osvědčený proces čištění a obnovy skládající se z posouzení, obnovy a opravy ve snaze zajistit rychlý návrat do plného provozu. Po přesném diagnostickém vyhodnocení každé vadné součásti zajistí servisní středisko Sharp/NEC v Nizozemsku čištění nebo opravu optických hranolů s cílem obnovit původní užitkové vlastnosti výrobku. Tento proces obstarávají kvalifikovaní a zkušení technici vyškolení ve všech aspektech čisticích, opravárenských a nastavovacích postupů. Společnost Sharp/NEC poskytuje záruku 6 měsíců na všechny díly, které byly vyměněny při opravě.

DetailImage3

Na které projektory se služba vztahuje?

Čisticí a renovační služby poskytujeme pro následující produkty:

NEC NC3540LS

Laserový filmový projektor 4K RGB

NEC NC1700L

Laserový filmový projektor RB

NEC NC3541L

Laserový filmový projektor 4K RB

NEC NC2041L

Laserový filmový projektor 4K RB

NEC NC1402L

Laserový filmový projektor

NEC NC2443ML

Laserový filmový projektor 4K RB

NEC NC1202L

Laserový filmový projektor

NEC NC1843ML

Laserový filmový projektor 4K

NEC NC2043ML

Laserový filmový projektor 4K RB

NEC NC2403ML

Laserový filmový projektor RB

NEC NC2003ML

Laserový filmový projektor RB

NEC NC1803ML

Laserový filmový projektor

NEC NC1503L

Laserový filmový projektor RB

NEC NC603L

Laserový filmový projektor


Na koho se mám obrátit s otázkou ohledně mého současného kino-projektoru?

Potřebujete-li další informace nebo chcete-li získat individuální nabídku služeb čištění a renovace, kontaktujte naše pracoviště servisní podpory e-mailem nebo telefonicky na čísle +44 2030310831.