PA4LaserSeriesProjectors-HeroImageLPLarge

NOWA seria projektorów laserowych PA

PA4LaserSeriesProjectors-1

Nowa klasa cichych projektorów laserowych

Unikalna dla NEC, opatentowana bezfiltrowa technologia LCD sprawia, że nie ma potrzeby wymiany filtrów ani lamp. Projektory z serii PA wyróżniają się niskim całkowitym kosztem posiadania i mogą pracować nawet do 20 000 godzin bez konieczności ich serwisowania.

Projektory laserowe nowej generacji PA804UL i PA1004UL,łączą żywe kolory 3LCD z niskim całkowitym kosztem posiadania, co oznacza, że sale konferencyjne, lekcyjne, wykładowe oraz muzealne w Europie mogą już teraz czerpać korzyści płynące z zastosowania cichych projektorów wyświetlających doskonałej jakości obraz.


PA4LaserSeriesProjectors-2

Długa żywotność i zero konserwacji

Dzięki nowo zaprojektowanemu, szczelnemu układowi optycznemu, panele LCD są chronione przed pyłem, co zapewnia długotrwałą stabilność obrazu i doskonałą jasność kolorów.

Co więcej, brak konieczności czyszczenia filtrów i wymiany lamp, znacznie obniża koszty serwisowe, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji i żywotność do 20.000 godzin.


PA4LaserSeriesProjectors-3

Cała uwaga na projekcję, a nie na projektor

Teraz z innowacji NEC w zakresie ultra-cichej projekcji laserowej mogą skorzystać jeszcze większe obiekty! Opatentowany przez NEC szczelnie zamknięty układ optyczny jest chłodzony przez nasz innowacyjny wentylator, dzięki czemu urządzenie jest praktycznie bezgłośne podczas pracy - koniec z rozpraszającym hałasem wentylatora!

Podczas spotkań i wykładów, a nawet w muzeach i galeriach, gdzie ceniona jest spokojna atmosfera, twoja publiczność zapomni, że gdzieś pracuje projektor i będzie się mogła skupić jedynie na oszałamiającej projekcji.

Dowiedz się więcej o tym, jak NEC skupia się na całościowym doświadczeniu użytkownika, wprowadzając na rynek swoje ciche projektory.


PA4LaserSeriesProjectors-4

Jasna biel i żywe kolory

Dzięki niespotykanemu dotychczas poziomowi punktu bieli, fabrycznie skalibrowanemu dla uzyskania doskonałej bieli, 12-bitowemu przetwarzaniu sygnału barwnego oraz szerokiej przestrzeni barw z wysokim kontrastem dynamicznym obsługującym standard HDR10, publiczność będzie mogła doświadczyć niezwykle żywego nasycenia barw i poziomów kontrastu.

Wszechstronne możliwości instalacyjne

Pełna kompatybilność z obiektywami do lampowych projektorów PA poprzedniej generacji oznacza, że klienci NEC mogą z łatwością przejść na najnowszą technologię laserową. Nowa seria PA oferuje profesjonalną wszechstronność dzięki zaawansowanym możliwościom instalacji, takim jak tryb free tilt, tryb portretowy, unikalna regulacja geometryczna, obraz w obrazie, kafelkowanie, obsługa 3D oraz łączenie krawędzi/nakładanie obrazów w rozdzielczości do 4K.


Pobierz oprogramowanie NEC ProAssist do uzyskania idealnej jednorodności obrazu wyświetlanego z wielu projektorów.

Skorzystaj z oprogramowania NEC NaViSet Administrator 2 do sterowania i zarządzania zasobami w oparciu o połączenie sieciowe, aby móc zarządzać wszystkimi podłączonymi urządzeniami cyfrowymi, znacznie zmniejszając czas, wysiłek i koszty administracyjne.

Dowiedz się więcej o projektorach laserowych NEC, technologii oraz zastosowaniach i zobacz całe portfolio na naszej stronie.

W poniższej broszurze zapoznasz się ze wszystkimi funkcjami i specyfikacjami ultra-cichych projektorów serii PA:

Pobierz PDF