LaserProjectors-HeroImageLPLarge

Fakty o laserowej projekcji, które musisz znać planując przyszłe instalacje

Laserowe projektory NEC: Są najlepszym rozwiązaniem w instalacjach

Zainstaluj i zapomnij – tak można w prosty sposób przekonać użytkownika końcowego do wyboru projektora laserowego. Argument, że po instalacji nowego projektora Twój klient nie będzie musiał zaprzątać sobie głowy serwisowaniem przez następne 20.000 godzin przekona niejednego użytkownika. Możemy podać sześć powodów, dlaczego laserowe projektory NEC są najlepszym rozwiązaniem w instalacjach na dużych obiektach.

LaserProjectors-DetailImage1-LaserLogo

Możemy podać sześć powodów, dlaczego laserowe projektory NEC są najlepszym rozwiązaniem w instalacjach na dużych obiektach:

 

1. Minimalizacja kosztów

Bezobsługowe działanie przez 20.000 godzin w połączeniu z pracą w trybie 24/7 dzięki laserowemu źródłu światła pozwala zaoszczędzić do 13.000 € kosztów operacyjnych*, orównując PX803UL z jego poprzednikiem z lampą.
* kalkulacja w oparciu o 20.000 godzin pracy

MaintenanceFree-DetailImage

2. Bezfiltrowa konstrukcja

Szczelna konstrukcja bez filtra zarówno dla technologii laserowej LCD, jak i DLP ze zintegrowanym systemem chłodzenia cieczą eliminuje konieczność wymiany filtra powietrza, co znacząco redukuje czynności związane z serwisowaniu.

LaserProjectors-DetailImage2-FilterFreeLogo

3. Doskonała jakość obrazu

Całkowicie nowe wrażenia wizualne dzięki wysokiej jasności, obsłudze sygnału wejściowego do rozdzielczości 4K oraz unikalnej technologii przetwarzania obrazu i kolorów opartej na najnowszym układzie skalującym NEC.

LaserProjectors-DetailImage3

4. Maksymalna elastyczność

Instalacja w zakresie 360 stopni w dowolnym kierunku, unikalna regulacja geometrii, funkcja Picture in Picture oraz obsługa 3D oferują niezrównane możliwości instalacji we wszystkich zastosowaniach.

LaserProjectors-DetailImage0_Siteimage

5. Efektywne kosztowo zarzadzanie urządzeniem

Mniejszy wysiłek przy zarządzaniu wszystkimi podłączonymi urządzeniami NEC z centralnej lokalizacji za pomocą oprogramowan NaViSet Administrator 2.

LaserProjectors-DetailImage5-NaviSetLogo

6. Łatwa projekcja w dużym formacie

Wykorzystaj slot rozszerzeń OPS do instalacji modułu komputerowego oraz interfejsu sygnałowego, pętlę sygnałową HDMI, wbudowany rozdzielacz sygnału oraz funkcję łączenia krawędzi do uzyskania prezentacji wielkoformatowej.

LaserProjectors-DetailImage6-PXLaserOPSout

NEC PX803UL - projektor do prezentacji na dużych obiektach

LaserProjectors-DetailImage7-PX803UL

 

Laserowy projektor NEC PX803UL zaprojektowany do pracy w trybie 24/7 łączy niezrównane odwzorowanie kolorów oparte na technologii DLP z natywną rozdzielczością WXGA oraz długotrwałym, żywym obrazem bez utraty jasności. Ten projektor instalacyjny jest idealny do zastosowań w dużych obiektach, gdzie kluczowe znaczenie ma bezobsługowa praca i intensywne użytkowanie. To model doskonale sprawdzi się w instalacjach w szkolnictwie wyższym, muzeach i dużych korporacjach, jak również w branży rentalowej i eventowej.


Przyszłość jest tutaj: bezfiltrowe projektory instalacyjne LCD

LaserProjectors-DetailImage9-PA653UL

 

Na ISE w Amsterdamie, najważniejszych targach branżowych na świecie, NEC udowodnił, że możliwe jest połączenie laserowego źródła światła z technologią LCD i całkowicie bezfiltrową konstrukcją. Jest to wielki krok naprzód w projekcji LCD, ponieważ szczelne zamknięcie mechanizmu optycznego oznacza, że nie są potrzebne filtry powietrza, a co za tym idzie, zbędne jest ich czyszczenie. Szczególne ważne jest to w obiektach ze stałymi instalacjami, gdzie dostęp do projektora jest utrudniony.

Oczywiste są również zalety dla branży rentalowej i eventowej. Dzięki eliminacji potrzeby czyszczenia wypożyczonego projektora po zwrocie, czas związany z serwisowaniem jest znacząco zredukowany, co przekłada się na wyższy dochód z wypożyczenia.

Praktycznie bezobsługowa praca laserowych projektorów LCD jest dostępna w dwóch modelach WUXGA, które zapewniają precyzyjne przetwarzanie koloru połączone z wysoką jasnością 7000 ANSI lumenów (PA703UL) i 8000 ANSI lumenów (PA803UL), tworząc naturalne obrazy do prezentacji na dużych ekranach w muzeach, sklepach, podczas eventów i symulacji.